“Апірой” для бджіл відгуки

Багато бджолярі для упіймання роїв використовують пастки і всякі хитрощі. Але часто трапляється, що всі способи не дають результату, і бджолина сім’я з якихось причин не реагує на щепу і пастки. В такому випадку використовується препарат Апірой для бджіл.

«Апірой» для бджіл

Це засіб містить гераніол і цитраль. Препарат продається у вигляді гелю, запах якого приваблює трудівниць, і вони з більшою охотою заселяють запропоноване житло. Але піймання роя не єдине призначення препарату. Часто досвідчені бджолярі використовують гель для підселення в вулик нових маток.

Як відомо, трудівниці в штики сприймають нових маток і часто їх виганяють з вулика або взагалі вбивають. Щоб зробити ставлення жителів вулика до нової матці лояльніше, клітинку з королевою або ковпак змащують «Апіроем». Це актуально в разі придбання племінних дорогих маток. Так ви зведете до мінімуму можливість загибелі королеви.

Спосіб застосування препарату Апірой»

З метою упіймання роїв на очікуваний період роїння щепа змащують речовиною. Для цього необхідно ¼ чайної ложки гелю нанести на прищепу по колу. Щодня оновлюйте місце нанесення препарату новою порцією.

Якщо ви використовуєте для залучення трудівниць роевню, то використовуються 2 чайні ложки речовини одноразово. Цим складом змащують внутрішні стінки будинку. Далі ці пастки розвішують на деревах або кілочках на відстані 5 м від землі. Необхідно раз в дві доби оглядати пастки.

Для запобігання нової матки від загибелі на ковпак наносять краплю гелю і розтирають його по поверхні. Якщо матка підсаджується в клітинці, то «Апірой» наносять на черевце королеви. Дивіться не переборщіть, іноді можна добитися протилежного ефекту.

Переваги препарату Апірой»:

  • безпека;
  • ефективність;
  • невисока ціна;
  • натуральність.

Згідно відгуками, препарат дійсно приваблює бджіл і сприяє їх заселення в новий вулик. В складі речовини феромони, які виділяють бджоли.

Це цікаво  Чистотіл для бджіл: лікування і обробка

You May Also Like

About the Author: pasichnyk

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *