Бджолине маточне молочко для обличчя

Натуральна косметика завжди славилася більшою ефективністю і меншою кількістю побічних ефектів. Не дивно, що з кожним роком з’являється все більше її прихильників. І якщо брендові засоби по догляду за шкірою може собі дозволити не кожен, то на основі природних компонентів зробити крем самому не становить праці.

Бджолине маточне молочко для обличчя

Один з ефективних компонентів багатьох лікувальних кремів і масок — бджолине маточне молоко для обличчя. Незважаючи на досить високу вартість у порівнянні з іншими бджолиними продуктами, це сировина заслуговує на велику увагу, так як неодноразово довело свою ефективність при практично повній відсутності негативних наслідків.

Але, використовуючи маточне молочко, слід пам’ятати, що воно повинно бути тільки свіжим, так як відсутність герметичної упаковки робить сировину після перших чотирьох годин непридатним, тому його потрібно купувати або у пасічників, або ретельно перевіряти заводську упаковку.

Сфера застосування маточного молочка

Маточне молочко знайшло широке застосування в косметології, так як успішно усуває дефекти шкіри, робить природним колір обличчя, надає ефект омолодження, нормалізує білковий і жировий обмін в крові.

Маточне молочко активно використовується в лосьйонах, кремах, масках, мазях і інших косметичних засобах

Зважаючи такого хорошого ефекту, який надає бджолине маточне молочко для обличчя, звичайно ж, виникає питання, як його використовувати самостійно. Найпростіший спосіб, але найменш ефективний — просто додати цю сировину до свого щоденного крему. Такий підхід підвищить ефективність кошти, але ідеальним його не назвеш.

Адже деякі компоненти крему можуть знижувати активність маточного молочка, а то й зовсім її нівелювати. Слід пам’ятати, що будь-який засіб з даним компонентом потрібно зберігати при низьких температурах, наприклад, в холодильнику.

Це цікаво  Як застосовувати сухе бджолине маточне адсорбированное молочко?

Маточне молочко рекомендується для лікування наступних захворювань:

  • фурункульоз;
  • оперізувальний лишай;
  • екзема;
  • псоріаз та інші дерматози.

Як використовувати маточне молочко

Застосовують засіб наступним чином: спочатку розігрівають шкіру обличчя за допомогою гарячих компресів або припарок, а потім, витерши її, наносять крем або мазь. Так маточне молочко швидко потрапить у кров і почне діяти, омолоджуючи шкіру. Засіб можна комбінувати з різними травами для досягнення кращого ефекту.

Рекомендується вживати цей бджолиний продукт і всередину. Його можна пити кожен день, що буде ще більше посилювати ефект омолодження. А на ніч роблять маску, яку готують з 100 мл молока і меду, які розігрівають на бані, після чого додають 20 мл відвару трав (чистотіл, череда) і перемішують до готовності.

Засіб наносять на чисте обличчя на півгодини, після чого знімають шляхом умивання по черзі теплою і холодною водою. Користуватися можна щодня.

Також можна додати кілька крапель маточного молочка до суміші оливкової олії і воску, все привести до однорідної консистенції. Засіб стане повноцінною заміною практично будь-якого лікувального крему, маски або мазі.

You May Also Like

Avatar

About the Author: pasichnyk

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *