Бджолина перга для чоловіків: корисні властивості і відгуки

Давно помічено, що білок дає чоловікові не тільки фізичну, але і статеву силу. Одним з обов’язкових умов хорошою потенції є білкові продукти. Звичайно, є й інші умови: потрібні вітаміни, а також речовини, що стимулюють вироблення тестостерону. Потрібно відзначити, що в той же час виявили, що продукти, що виробляються бджолами, так або інакше впливають на статеву систему чоловіків.

Бджолина перга для чоловіків: відгуки

В наш час розгадані хімічні процеси, які протікають в результаті їх застосування, також відомі фізіологічні наслідки. Мова про те, що приймати препарати на основі меду можна не тільки у випадку, якщо у чоловіка є проблеми, але і в цілях профілактики. Корисні властивості для чоловіків проявляються в будь-якому разі, про це свідчать численні відгуки в Мережі.

Визначення перги

Перга робиться з пилку. Вона укладається на денце сот і служить надалі їжею. Цікаво те, що існує багато продуктів бджільництва з різними властивостями та призначенням. Перерахуємо основні:

  • мед;
  • перга;
  • прополіс.

Бджолина перга для чоловіків корисна тому, що є речовиною з величезним вмістом білка, там його більше, ніж в яловичині, свинині, курці. Зрозуміло, якщо просто є пергу, то користі ніякої не буде, так як тут постає питання про засвоюваності речовини організмом людини.

 

Речовина впливає в першу чергу на вироблення чоловічим організмом тестостерону

Позитивне дію, судячи з відгуків, надають лише витяжки, мазі, олії, а також розчини прополісу.

Дія перги

Речовина впливає в першу чергу на вироблення чоловічим організмом тестостерону. Це чоловічий гормон, який відповідає за потяг до жінок, збільшення чоловічої сили, впливає на потенцію, характер, голос, а також багато іншого. Також часто лікарі вказують на те, що статева сила – це, в першу чергу, результат хорошої роботи серцево-судинної системи, так як без міцних судин і хорошій циркуляції крові неможливо досягти повноцінного припливу крові до статевого органу.

Це цікаво  Скільки часу може зберігатися в сухому вигляді натуральний прополіс?

Після сорока років відзначається утворення холестеринових згустків, які перешкоджають припливу крові. Ось чим корисна для чоловіків перга, вона розчиняє ці утворення, в результаті ми отримуємо омолоджуючий ефект.

Іншою проблемою припливу крові є тромби, які також розчиняються вищезазначеним речовиною. Також приходять в тонус судини. Головне — це правильно вибране лікування. Препарати з пергою досить дороги, але можна зробити їх самостійно, наприклад, спиртову вижимки або водний розчин. Але краще не покладайтеся на самих себе: лікуватися треба під наглядом лікаря.

You May Also Like

About the Author: pasichnyk

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *