Бджолина перга при вагітності

Перга при вагітності — дуже корисний засіб, що дозволяє як зміцнити здоров’я жінки, так і поліпшити умови для розвитку плода. Це засіб дуже ефективно бореться з токсикозами. Саме тому вагітним рекомендується вживати бджолиний хліб на перших етапах розвитку плоду, щоб полегшити сам фізіологічний процес і запобігти ймовірність викидня.

Перга при вагітності

Не менш корисна перга для вагітних на останніх місяцях. Адже вона є джерелом корисних речовин, вітамінів, має високу енергетичну цінність. Це дозволяє максимально зміцнити імунітет матері і, як наслідок, дитини. Друга перевага перги для вагітних і годуючих — вона не має алергенних властивостей на відміну від багатьох інших бджолиних продуктів. Тому її рекомендують людям всіх віків.

Унікальні властивості перги при вагітності

Перга бджолина при вагітності корисна в першу чергу завдяки наявності вітаміну Е, так званого вітаміну розмноження. Вчені довели, що при нестачі його у жінок набагато частіше траплялися викидні плода.

Перга містить багато вітаміну Е

Ця речовина стимулює вироблення гормонів вагітності, перешкоджає пологами раніше часу. Вітамін Е, що міститься в цьому продукті, вагітним важливий також завдяки своїм сосудоукрепляющим властивостями. Це зміцнює плаценту, яка дуже важлива для харчування плода.

Перга містить близько 170 мг вітаміну Е в 100 г продукту, а також чимало інших вітамінів, які також корисні для вагітних: А, З, Ст.

Перга під час вагітності корисна ще й завдяки великій кількості органічного заліза, яке знадобиться при відновленні втрати крові, якщо таке трапиться при пологах. Не варто припиняти приймати цей продукт після пологів. Вона матиме велику користь і для годуючих грудьми, насичуючи організм і матері, і дитини безліччю корисних речовин. Приймати продукт потрібно в кількості 14-21 г на добу.

Це цікаво  Забрус: що це таке, як його вибрати, куди застосовувати

You May Also Like

Avatar

About the Author: pasichnyk

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *