Чистий мед: корисні властивості, фото

Для переважної більшості наших співвітчизників чистий мед є досить незвичайним корисним продуктом. Однак він заслуговує не меншої уваги, ніж популярний липовий, гречаний або інші різновиди меду. Смачне ліки бджолам зібрати досить важко, тому сорт можна зарахувати до розряду дефіцитних продуктів, який досить рідко зустрічається на місцевих ринках.

Судячи з фото меду з примітним бурштиновим відтінком можна визначити, що він не сильно відрізняється від традиційних і більш поширених сортів.

Характерні особливості корисного для здоров’я кожної людини продукту

Коріандр являє собою однорічна рослина. Багато бджолярі називають його коляндром. Зелень рослини часто іменують кінзою або киндзой. У стародавніх єгиптян культура вважалася ефективним медичним засобом, яке було гідно поваги, а також рятувало від різних захворювань нервового та психічного характеру. На сьогоднішній день зелень з насінням коріандру прийнято використовувати в кулінарії унаслідок специфічного смаку і аромату, який ідеально підходить до різних страв, а також випічці.

Чистий мед

Молодим листям властивий пряний аромат з гіркуватим смаком. Що стосується насіння, то їх смак у чому схожий з мускатним горіхом з характерним солодким запахом. Саме тому масло коріандру прийнято використовувати в парфумерній промисловості і в процесі виготовлення косметичних засобів.

Збирають чистий мед починаючи з 15-х чисел червня і аж до початку серпня. Поширена рослина прийнято вважати досить гарним медоносом, оскільки кількість зібраного меду в багатьох випадках перевищує показники соняшнику та інших не менш відомих культур.

Медопродуктивність рослини становить 80-120 кг з одного гектара. Чистий мед відносять до темного сорту з примітним бурштиновим або світло-коричневим відтінком. Внаслідок входження до її складу численних ефірних масел йому властивий специфічний пряний аромат. Натуральний продукт починає швидко густіти. За 1-2 місяці він перетвориться в продукт з крупнозернистою структурою, який цінується за різні лікувальні властивості, а також цілющий вплив на дитячий і дорослий організми.

Це цікаво  Показання та протипоказання мед з буркуну, а також його корисні властивості

Корисні властивості меду коріандрового

Чистий мед багатий на мідь, залізо, марганець і інші мікроелементи. Всі вони позитивним чином впливають на кровоносну систему (особливо актуально при залізодефіцитній анемії). Корисний продукт може похвалитися великою кількістю глюкози, яка миттєво заповнює брак у людини енергії. Унаслідок підвищеного вмісту цукру він здатний швидко кристалізуватися.

Чистий мед викликає незначне збудження ЦНС (центральної нервової системи) з подальшим підвищенням фізичної та розумової активності. Як показує практика, щоденне вживання корисного продукту посприяє поліпшенню настрою. Він буде корисний при виникненні стресових ситуацій і хронічної втоми.

Корисні властивості лікувального продукту:

  • жовчогінний ефект;
  • антисептичну, заспокійливу і болезаспокійливу дію;
  • уповільнення серцевого ритму (актуально для тахікардію та екстрасистолію) і поліпшення травлення;
  • поліпшення апетиту, а також потенції у чоловіків;
  • швидке ранозагоювальну дію та сприяння відхаркуванню.

Чистий мед володіє корисними властивостями

Чистий мед сприяє активізації розумової та фізичної діяльності кожної людини. Сорт «чоловічого» меду довів свою ефективність при статевих розладах і дисфункціях, він здатний з максимальною нешкідливістю підвищити потенцію.

Чистий мед: застосування та причини популярності

Безперечна користь меду полягає в підвищенні опірності організму до різних бактерій і вірусів, що супроводжується зміцненням імунітету і поліпшення загального стану. Лікарські особливості корисного продукту зумовлюють його популярність у наших співвітчизників. «Чоловічий» сорт коріандрового меду дозволяє усунути статеву дисфункцію і налагодити нормальне функціонування системи.

Натуральний продукт довів свою ефективність у комплексному лікуванні наступних захворювань:

  • виразка шлунка (підвищеної і зниженої кислотності);
  • дисфункція печінки та підшлункової залози;
  • стреси, що супроводжуються хронічною втомою і т. д.

Темний сорт корисного продукту хороший при різних диспепсичних розладах та інші проблеми з органами травлення. Стимулювання імунної системи дозволить не допустити розвиток простудних захворювань, таких як грип і ГРЗ. При втоми і апатії до всього, що відбувається вживання смачного ліки здатне повернути радість життя.

Це цікаво  Причини швидкої кристалізації меду і її зв'язок з якістю продукту

You May Also Like

About the Author: pasichnyk

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *