Допомагає прополіс від сильного зубного болю і як його приймати?

Прополіс в медичних цілях застосовується з незапам’ятних часів. З матеріалу стане ясно, як приймати прополіс від сильного зубного болю.

Продукт виробляють бджоли, в процесі своєї життєдіяльності. Бджолиний клей має суто органічний склад. Його похідними є речовини, які бджоли збирають навесні з дерев.

Склад і корисні властивості

Допомагає прополіс від сильного зубного болю і як його приймати?

Прополіс насичений безліччю корисних речовин. В основі складу – віск. Сюди входять кислоти, необхідні для людини, калій, залізо, селен. Продукт насичений загальновідомими і унікальними вітамінами, здатними підтримувати і відновлювати організм людини.

Показання до застосування мають широкий спектр. Починаючи від стресового стану і закінчуючи використанням прополісу при сильного зубного болю. Незважаючи на всі позитивні характеристики, перш ніж застосовувати бджолиний клей для лікування, варто поговорити зі своїм лікарем.

Кому не рекомендується?

Медичні препарати, у тому числі кошти «домашнього лікаря», зберігаються в місці, недоступному для неповнолітніх дітей. Будь-яке медикаментозне речовина використовується за призначенням лікуючого лікаря. Неприйнятно поняття, що це ліки хороше, тому що допомогло моєму сусідові.

Застосування прополісу в медичних цілях має ряд обмежень:

 1. Непридатний для людей, що мають алергію на продукти бджільництва.
 2. Бджолиний клей не рекомендується для вагітних.
 3. Для дітей настоянка готується на основі водного розчину.
 4. Спиртова настоянка не застосовується в чистому вигляді.

Ці обмеження спираються на практичний досвід. Неуважне ставлення до рекомендацій перетворить засіб для лікування в отруту.

Правильне застосування

Допомагає прополіс позбутися від зубного болю чи ні? І правда чи ні, що він руйнує зуб? Відповіді на всі ці питання в даній статті. Люди для позбавлення від сильного зубного болю часто вдаються до перевірених варіантів домашньої медицини. Лікування за допомогою продукту, виробленого бджолиною сім’єю, один з них. Питань щодо застосування речовини багато. Вони зачіпають моменти користі і негативного впливу на емаль і ясна, способи приготування препарату, його зберігання.

Це цікаво  Чудодійні засоби від кашлю з участю меду і банана

Прополіс має корисну дію на порожнину рота і зуби. Насамперед, це знищення бактерій, як наслідок запобігання карієсу, позбавлення від поганого запаху з ротової порожнини. У тому випадку, коли в індивіда є алергічне розлад на продукт бджільництва, це може завдати шкоди порожнині рота, до того ж принести шкоди організму в цілому.

Використання приготовленої самостійно настоянки не завжди допомагає при лікуванні зуба. Домашня медицина – це засіб, що має додатковий характер лікування. При дискомфорті у роті обов’язково відвідується поліклініка. Стоматолог призначить лікування, вкаже на показання до застосування прополісу.

Виготовлення еліксиру

Розроблені і застосовуються кілька варіантів лікування хворого зуба з використанням продукту, що дається бджолами:

 • Примочки – ватний тампон змочується, заздалегідь приготовленим розчином. Засіб прикладається до ураженої ділянки, в цьому положенні витримується п’ятнадцять хвилин.
 • Ванночки – при нестерпного болю в рот набирається висококонцентрований спиртової складу з прополісом, протягом двох хвилин утримується в районі сильно хворого зуба. Після цього розчин видаляється. Порожнину рота після процедури прополіскують. Якщо біль не вщухає, процес проводиться ще раз. Прополіс не вбиває зубний нерв, він не володіє такими властивостями, а лише знімає біль. Для кардинального вирішення питання необхідно звернутися до зубного фахівця.
 • Полоскання – в склянці води розмішують приблизно п’ять грамів розчину на спирту. Тридцять секунд ротова порожнина прополіскують, після цього проводиться спльовуванні. Цей захід проводиться щоденно перед кожним прийомом їжі. Вся процедура по часу повинна займати три хвилини. Максимальна користь від застосування препарату настане, якщо дотримуватися припис.

Один період триває не більше десяти днів. Після цього вводиться перерву, якщо необхідно, вплив повторюється.

Прополіс за своєю консистенцією схожий на віск, тільки дещо твердіше і має більш низьку в’язкість. Після збору бджолярі його зберігають, скачуючи в кульки. Згодом речовина висушується. При правильному зберіганні, в темному і прохолодному місці, зберігає цілющі властивості тривалий час. Застосовується при необхідності. Для впливу на сильно хворий зуб використовується, насамперед, спиртова настоянка.

Це цікаво  Рецепти корисних масок для волосся з касторовою олією і медом

Настоянка має чотири варіанти:

 1. Засіб, приготоване на фармацевтичному підприємстві або провізором в аптеці – продукт вже готовий до застосування. В упаковці є показання та інструкція по використанню.
 2. Настоянка на спиртовому розчині – перед застосуванням тридцять грамів прополісу розтирається на тертці і розчиняється в ста грамах розчину спирту і води, міцністю близько 70 відсотків. Робити настоянку необхідно за десять діб до застосування, розчин цей час повинен настоюватися в темному і прохолодному місці. Безпосередньо перед застосуванням еліксир пропускається через фільтр.
 3. Настоянка бджолиного клею на воді – у практичному сенсі приготування не відрізняється від приготування продукту на спирту. Замість спирту, в тій же пропорції, використовується чиста вода або настоянка на лікарських рослинах. Подібний продукт застосовується при хворобі зубів у дітей та вагітних жінок.
 4. Еліксир з прополісом та корінням лепехи – поєднання самих по собі цілющих настоянок при застосуванні надає чудодійну дію і допомагає зняти сильний зубний біль.

Настойку можна приготувати вдома. Необхідно дотримуватися інструкції і виконувати загальні вимоги санітарії та гігієни.

Приготування чудової настоянки включає наступні етапи:

 • В 500 грамах спирту настояти 3 чайні ложки прополісу.
 • Окремо сто грам подрібненого кореня аїру настоюється на 50% розчині спирту.
 • Час витримки настоянок приблизно 14 днів.
 • Перед тим як почати полоскати рот, настоянки змішуються в поєднанні п’ять грамів еліксиру прополісу і 25 аїру.
 • Цей продукт додається у воду і проводиться необхідна процедура.

Використання продукту бджільництва при лікуванні дітей

Лікування маленьких пацієнтів і надання позитивного впливу на імунітет за допомогою прополісу проводиться після консультації з дитячим лікарем, перевірки відсутності алергії на продукти бджільництва.

Бджолиний клей має насичений склад, в ньому безліч мікроелементів. З-за цього має властивості алергену. У віці до одного року засіб застосовувати не можна.

Це цікаво  Молоко з маслом і медом від кашлю: рецепти, відгуки

Висновок

Прополіс є ефективним домашнім засобом для лікування хворого зуба. Можна прочитати безліч позитивних відгуків в журналах, газетах, на сайтах в інтернеті. Корисними лікувальним властивостям продукту, виробленого бджолою, присвячені цілі передачі на телебаченні та радіо.

Для більш ефективного використання речовини, подарованого природою, винайдені і застосовуються на практиці спеціальні прилади.

Безумовно, це речовина найдоступніше і безпечне для лікування зубів. У поєднанні з іншими дарами природи, для швидкого зняття болю, препарат незамінний.

Все ж необхідно пам’ятати, даний спосіб лікування – народний засіб. Ставитися до цього варіанту зцілення треба без фанатизму. Після «приборкання» болю без відвідування кабінету стоматолога не обійтися. Лікар призначить лікування, пояснить необхідність використання додаткових засобів, що прискорюють одужання.

You May Also Like

Avatar

About the Author: pasichnyk

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *