“Ізатізон” для бджіл інструкція

«Ізатізон» для бджіл — це комплексний препарат, який допоможе позбутися від вірусних і бактеріальних інфекцій. Використовуючи ліки, можна позбутися від вароатозу і проносу. Зазвичай речовину вводять в корм або обприскують ним стільники.

«Ізатізон» для бджіл

Властивості «Ізатізону»:

  • антибактеріальні;
  • противірусні;
  • імуномодулюючі.

Тобто препарат можна застосовувати практично від усіх хвороб, які вражають бджіл. Інструкція говорить, що речовини в складі «Ізатізону» не пригнічують функції кровотворення і не порушують роботу органів. Відповідно, ліки не має побічних ефектів. Варто врахувати, що «Ізатізон» дозволяє поліпшити опірність комах по відношенню до вірусів і бактерій.

Як користуватися «Ізатізоном»?

По інструкції його додають в корм або проводять обробку сот. Для лікування бджолиної сім’ї необхідно розчинити «Ізатізон» в теплій чистій воді в співвідношенні 1:50. Цим розчином проводиться обробка сот. Для цього рідину наливають у розпилювач і зрошують стільники. На одну рамку потрібно 15 мл розчину.

Профілактична обробка

Для цього «Ізатізон» сильніше розводять. На 1 л води потрібно 10 мл препарату. Тобто концентрація становить 1:100. Розчином обприскують стільники і дно вулика. Проводити обприскування з лікувальною метою потрібно 5-7 разів з перервами у дві доби. Тобто кожні два дні ви повинні обробляти вулики.

Рідина темно-жовтого кольору з гіркуватим смаком. По виду нагадує рослинне масло. У складі препарату є такі речовини: диметилсульфоксид і поліетиленгліколь-400, N-метил, ізатин-бета-тиосемикарбазон.

Це цікаво  Способи застосування окситетрацикліну для лікування гнильця у бджіл

You May Also Like

About the Author: pasichnyk

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *