Капустяний лист з медом від кашлю для дітей і дорослих: лікування компресом

Капусту дуже давно використовують для лікування багатьох захворювань. Цей овоч чудово витягує гній з наривів і володіє знеболюючими властивостями.

Капустяний лист з медом від кашлю

У народній медицині застосовують капустяний лист з медом від кашлю.

Як зробити компрес від кашлю?

Необхідні продукти:

  • капустяні листи;
  • рідкий мед.

Виберіть щільну головку капусти. Листя повинні бути жорсткими і соковитими. В’януча рослина не підійде. Тепер зріжте кілька аркушів, намагаючись їх не поламати, і опустіть в дуже гарячу воду. Рідина не потрібно кип’ятити. Після перебування в гарячій воді листочки стануть м’якше і нагріються. Після того як це відбудеться, витягніть капусту з води і нанесіть на неї мед. Він повинен бути рідким, тому його попередньо потрібно нагріти на водяній бані. Змащувати лист потрібно тільки з одного боку. Прикладіть липкою стороною капусту на груди і спину. Уникайте області серця.

В основному застосовується капуста з медом від кашлю для дітей, так як не всім малюкам хочеться давати антибіотики. Більшість сиропів викликають алергію. Такий компрес потрібно робити на ніч. Щоб мед не прилипав і довше зберігалося тепло, капустяне листя необхідно накрити поліетиленом і замотати рушником. Вранці потрібно зняти компрес і протерти груди і спину вологою тканиною. Звичайно досить 3 процедур, щоб сухий кашель перейшов у продуктивний і покращився відтік мокротиння.

Компрес від кашлю з капусти з медом можна робити не більше 5-7 разів. Якщо ваш малюк кашляє, а ви до цього ніколи не давали йому мед, спробуйте нанести його на внутрішню сторону ліктя і почекати кілька годин. Якщо не буде висипань на шкірі малюка і ви не виявите почервонінь, то такий метод лікування кашлю можна сміливо використовувати для дитини.

Це цікаво  Рецепти желатинових коштів з медом для особи, суглобів і волосся

Капусту з медом застосовують від кашлю у дітей

Цей спосіб лікування кашлю капустою і медом можна застосовувати при бронхіті й запаленні легенів. Ні в якому разі не ігноруйте прийом ліків, які призначить лікар. При обструктивному бронхіті показані інгаляції і прийом антибіотиків.

You May Also Like

Avatar

About the Author: pasichnyk

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *