Кедровий мед: корисні властивості

Якщо ви хочете знайти цей продукт, зібраний з квіток кедра, то вам не удасться його відшукати. Існує кілька видів з назвою кедровий мед. Незважаючи на однакову назву, ці види продукту бджільництва мають різні властивості і смак.

Кедровий мед

Види цілющого продукту

Кедровий мед — продукт, отриманий із живиці, яка виступає на деревній корі. Живиця виступає тільки при контрастних змінах температури в літній період. Особливістю кедрового меду є відсутність звичного нектару з квіток, але цей факт не робить його менш цінним.

Корисні властивості пов’язані з його антибактеріальним ефектом. Наявність великої кількості вітамінів, мінеральних речовин робить його відмінним ліками. У продажу зустрічається і інший вид кедрового меду — продукт, зібраний з квіток сибірських трав з додаванням смоли сибірського дерева.

Живиця вкрай благотворно впливає на людський організм. Вона корисна при хворобах серцевої м’язи, органів травлення. Завдяки живиці допомогою кедрового меду можна розріджувати лімфу, покращувати кровотік, а також чистити організм від шлаків, токсинів різного роду. Великою популярністю користується мед з кедровими горішками.

Набагато простіше купити, ніж кедровий мед з додаванням смоли. Таке ласощі з горіхами можна приготувати в домашніх умовах. Воно буде надзвичайно корисним для здоров’я. У ньому міститься велика кількість амінокислот, ненасичених жирних кислот, вітаміну Е. Крім цього продукту горішки кедра активно використовують для приготування різних настоянок.

Кілька корисних властивостей меду кедрового

Цілюща сила сибірського кедра і оздоровчий ефект переробленої сибірської квіткового пилку може маленьким дітям легше справлятися з сезонними простудними захворюваннями. Він діє на організм тільки позитивно, підвищуючи опірність різним вірусам, покращуючи захисні функції імунної системи. Батьки забудуть про такі захворювання, як ангіна, ларингіт, грип.

Це цікаво  Особливості та корисні властивості бортного меду від диких бджіл

Високий вміст йоду в кедровому меді допомагає дітям швидше розвиватися розумово

Йод покращує мозкову активність у людей будь-якого віку, нормалізує захисні функції щитовидної залози. Крім зміцнення імунітету і захисту від ГРВІ кедровий мед здатний допомогти в лікуванні таких захворювань, як:

  • запалення нирок;
  • проблеми з нервовою системою;
  • тромбоз і варикоз;
  • розлади органів травлення.

До першого прийому продукту варто поставитися з обережністю, адже у вас може виявитися алергія на один з компонентів. Рекомендується вживати ласощі людям з дуже виснаженим організмом або в період відновлення після хірургічних втручань.

Низький відсоток глюкози дозволяє вживати продукт людям, що страждають від цукрового діабету. До того ж корисно не тільки вживати всередину, але і обробляти рани, порізи, укуси різних комах. Використання в косметології допоможе омолодити шкіру, позбутися від прищів.

Як виглядає кедровий мед

Чіткого визначення кольору, консистенції кедрового меду немає. Є кілька пунктів, за якими можна визначити, чи справжній перед вами продукт бджільництва. Він має темний відтінок, іноді з невеликим янтарним відливом. Консистенція наступна: досить густий продукт з однотипними дрібними гранулами, однаковими за розміром.

У смаку можна розрізнити кислі нотки з легкою терпкістю. Дізнатися про якості кедрового меду можна, поспілкувавшись з продавцем. Якщо він скаже вам, що кедровий мед зібраний з квіток дерева, не варто довіряти такому продавцю.

Користь білого кедрового меду

Окремим продуктом з великим спектром корисних властивостей є ласощі з білим забарвленням. Воно корисно тим, що основний продукт зібраний з квіток липи, акації, білого конюшини або буркуну. Така забарвлення зустрічається нечасто-за присутності домішок інших медоносних квіток. До такого продукту додають смолу (живицю) дерева.

Тонкий аромат білого кедрового меду запам’ятається надовго. Якщо ви знайшли такий продукт бджільництва, то обов’язково придбайте його.

Це цікаво  Мед диморфантовый: корисні властивості, відгуки

Якщо ви хочете залишатися сильними і протистояти хворобам, то вам обов’язково варто дізнатися всю міць цілющої сили сибірського дерева. Ніякі хвороби в осінньо-зимовий період вам не будуть страшні. Ви забудете про охрипле горло або закладений ніс.

You May Also Like

Avatar

About the Author: pasichnyk

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *