Країнський порода бджіл: відгуки

На сьогоднішній день налічується більше двадцяти тисяч різновидів бджіл. Кожна з них пристосована до певного середовища. Сказати, яка порода найбільш медоносна, неможливо, оскільки це залежить не тільки від виду, але і від оточуючих умов. Так, країнський порода бджіл водиться переважно в Альпах, це її природні умови проживання.

Бджола країнка — дуже працьовитий істота

Особливості виду

Ця порода підрозділяється на такі підвиди: альпійська карніка, паннонська карніка і т. д. По розповсюдженню краинские бджоли займають третє місце, перед ними італійська і кавказькі. У вуликах практично ніколи немає прополісу, тому стільники мають білий колір. Такі комахи дуже роботящі й миролюбні, незважаючи на те, що при відкритті вуликів стають дуже неспокійними.

Тільце у них має темно-сіре забарвлення, середня маса звичайної матки – 185 мг, трутня — близько 230 мг, а плодової матки – 205 мг. Хоботок має довжину від 6,4 до 7 мм. Країнка відноситься до класу широколапых бджіл. Яйценосність матки досягає 2000 яєць у 24 години. Іноді може спостерігатися співжиття маток. Порода пристосована до гірської місцевості з спекотним кліматом.

Відгуки бджолярів

Єдиний мінус породи – це ройливость сімей. Починається вирощування розплоду з настанням першого пыльцевого хабар і далі дуже інтенсивно збільшується. Для досвідчених бджолярів це не проблема, так як вони спочатку підготовлені до великого сімейства.

Але за відгуками тих, хто мало знає деталей про цей вид, вони стикаються з труднощами, пов’язаними з великим сімейством, так як доводиться розширювати вулик. Взагалі, для таких бджіл краще встановлювати вулик з вертикальним розширенням гнізда. Краинскую породу бджіл дуже часто відносять до підвиду італійської породи.

Це цікаво  Основні правила та особливості осіннього об'єднання бджолиних сімей

You May Also Like

Avatar

About the Author: pasichnyk

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *