Лікування гаймориту прополісом в домашніх умовах: відгуки

Гайморит – захворювання, від якого страждають не лише люди середнього та похилого віку, молодь теж часто піддається цього неприємного недуги. Всім відомо, що на ранніх стадіях будь-яка хвороба легше піддається лікуванню, ніж запущені її форми. Також і лікування прополісом гаймориту на початкових стадіях легше і швидше справляється з хворобою.

Лікування гаймориту прополісом

Прополіс, як і мед є цінним продуктом в боротьбі з різними захворюваннями. При правильному його використанні, можна швидко досягти позитивних результатів.

Лікування гаймориту з допомогою прополісу

До складу бджолиного клею входять вітаміни, амінокислоти, ферменти, бальзаміни, смоли. Його законно можна вважати природним антибіотиком. Для більшої ефективності лікування гаймориту прополісом в домашніх умовах краще починати при перших ознаках хвороби.

У цьому випадку характерно застосування прополісу у вигляді 20% спиртового розчину, який в рівних пропорціях ретельно змішують з маслом персикових кісточок. Отриману суміш по три краплі раз в декілька днів слід вводити в носові пазухи. Застосування антибіотиків при цьому не вимагається.

Якщо хвороба вже запущена і перейшла в гнійний гайморит, необхідно починати інтенсивне лікування такого захворювання, застосовуючи бджолиний продукт. Доцільно скористатися 10% спиртовою настоянкою і 10% емульсією водно-спиртовий. Для звільнення розчину від воску необхідно температуру суміші довести до температури тіла хворого. Потім слід повільно вводити отриману масу в гайморові пазухи методом пункції.

Одним з ефективних засобів при лікуванні цього захворювання є промивання носа розчином. При такій процедурі гній видаляється з гайморових пазух. Знаючи, як лікувати гайморит прополісом, можна назавжди позбутися від цієї недуги.

Рецепти

Вилікувати гайморит, застосовуючи прополіс, можна багатьма способами. Для цього в першу чергу потрібно запастися терпінням і строго дотримуватися в процесі лікування всіх рекомендацій.

  1. В домашніх умовах за рекомендацією лікаря можна застосовувати краплі на основі цього продукту на початковій стадії хвороби.
  2. Настоянка прополісу при гаймориті рекомендується для хворих, схильних до алергії.
  3. Поліпшується кровообіг і розширюються судини, якщо застосовувати інгаляції з прополісом при гаймориті. Такий спосіб рекомендується, якщо починається запалення.
  4. Позитивний результат в лікуванні приносить застосування крапель, приготованих в домашніх умовах з натуральних продуктів. Бджолиний продукт плюс сік з синьою цибулини + картопляний сік. Всі компоненти в рівних пропорціях ретельно розмішати і закопувати ніс отриманим розчином.
  5. Відгуки хворих показали, що прополіс при гаймориті відмінно допомагає у вигляді аерозольних інгаляцій. Особливо ефективний цей метод при перших симптомах захворювання. Розведений у воді прополіс капати в кожну ніздрю по 6 крапель два рази на день.
  6. Для зняття запалення зі слизової, щоб размягчив, видалити гній, доцільно використовувати мазі і краплі з вмістом прополісу, часнику і цибулі.
  7. В домашніх умовах можна застосовувати турунди з прополісу з олією (соняшниковою і вершковим). Підігріти до 40 градусів маленьку ложку бджолиного продукту (подрібненого), додавши по 1 столовій ложці будь-якої олії. Приготовану суміш настояти три дні. Ватний тампон, змочений таким розчином закладати на 2 години в кожну ніздрю 2 рази на день.
Це цікаво  Бджолина перга при вагітності

You May Also Like

Avatar

About the Author: pasichnyk

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *