Лікування нежиті настоянкою прополісу: рецепти та відгуки

Прополіс при нежиті

У батьків часто виникає безліч питань з приводу такої актуальної речі, як лікування прополісом нежитю. Все тому, що рідкий прополіс від нежитю – ефективний засіб, який можна застосовувати самостійно в домашніх умовах. Спеціальної підготовки для цього не потрібно, все робиться швидко і просто.

Настоянка прополісу при нежиті

Звичайно, щоб придбати такі краплі в аптеці, рецепт не потрібен, але ціна буде суттєво відрізнятися в більшу сторону. Крім того, сходити до лікаря і зробити рецепт все одно рекомендується, так як лікуватися засобами традиційної медицини без участі в цьому спеціаліста небезпечно, рекомендується як мінімум почитати відгуки.

Настоянка прополісу при нежиті застосовується дуже часто, так як лікування настоянкою крім ефективності має плюси ще й з психологічної точки зору. Справа в тому, що діти охоче погоджуються на такі закапування, так як, якщо вірно зробити розчин, краплі приємні.

Прополіс володіє великими цілющими силами, містить практично всі групи вітамінів та поживних речовин. Володіє сильним дезинфікуючим дією. Не допомагає тільки при алергічному нежиті, так як не може придушити дію алергену. Про ефективність цього засобу можна знайти відгуки в Мережі.

Протипоказання

Вважається, що протипоказань у цього засобу немає, і прополіс від нежитю дітям можна давати в будь-якому випадку. Але ніхто не відміняв такого поняття, як індивідуальна непереносимість. Також не виключені алергічні реакції на препарат. При виникненні перших ознак алергії необхідно миттєво припинити застосування препарату.

На прополіс можлива алергія

У цьому випадку краще зупинитися на інших засобах (необхідний рецепт). Краще не грати з вогнем, особливо якщо лікування відбувається без контролю з боку лікаря, який повинен був виписати рецепт. У цьому випадку в події звинувачувати буде нікого, ви будете самі винні, якщо щось станеться з дитиною. Потрібно бути обережним.

Це цікаво  Прополіс з молоком: застосування

Іноді роблять тест — дають пожувати шматочок прополісу. Якщо через півгодини проявилися алергічні симптоми (задишка, почервоніння або свербіж шкіри, кашель), то краще не лікувати дитину настоянкою прополісу.

Застереження

Потрібно знати один момент. Натуральний прополіс має гіркуватим присмаком. Тому при лікуванні настойкою цієї речовини в ряді випадків помічають негативну реакцію дітей, так як препарат здається їм гірким. В цьому немає нічого страшного, тому що дитина швидко звикає до смаку, і він починає йому подобатися.

Рецепт настоянки

Рецепт дуже простий. Виготовляється десятипроцентний розчин, тобто прополіс розводиться у воді в пропорції 1 до 10. Далі він нагрівається на водяній бані. Потім необхідно профільтрувати ліки і охолодити до кімнатної температури. Закапувати засіб потрібно 3 рази в день. Не рекомендується затягувати лікування, максимумом є термін в 30 днів. Але зазвичай допомагає настоянка набагато швидше: тиждень – і ваша дитина повністю здорова.

You May Also Like

About the Author: pasichnyk

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *