Лікування панкреатиту прополісом: відгуки

Продукти бджільництва мають досить цінними лікувальними властивостями. Їх здавна застосовують у народній медицині практично від усіх хвороб. Не стало винятком і лікування панкреатиту прополісом, яке часом є набагато більш ефективним, ніж офіційні приписи лікарів. Адже застосування такого продукту, як прополіс, не є чимось катастрофічним для організму, це природний компонент, який сприймається ним природно.

Лікування панкреатиту прополісом

Настоянка прополісу при панкреатиті усуне збої в роботі підшлункової системи, нормалізує роботу травного тракту. Але через свою велику біологічної активності корисна її робота на цьому не закінчиться — вона оновить весь організм і усуне чи полегшить інші недомагання, які можуть бути присутні.

Прополіс при панкреатиті: застосування

Бджолиний клей — природний антибіотик. Він містить багато компонентів, які усувають запалення, вбивають шкідливі мікроорганізми, нейтралізують токсини, нормалізують роботу органів. При цьому продукт діє м’яко, тому прополіс при хронічному панкреатиті — це найкраще і основний засіб, так як можна довго застосовувати, не турбуючись про наслідки для організму в цілому.

Сьогодні представлено багато лікарських форм з цією речовиною, які можуть допомогти у даній проблемі. Найпростіша — це настоянка прополісу при панкреатиті. Її готують на спирті за наступною технологією:

  • 100 г прополісу розкочують і поміщають в прохолодне місце на 12 годин, чекаючи застигання;
  • потім бджолиний клей перетворюють в стружку, використовуючи тертку;
  • беруть таку ж кількість спирту медичного і змішують з твердим речовиною, закривають і настоюють 10 днів у холоді;
  • щодня двічі суміш збовтують, в результаті отримують продукт світло-коричневого кольору, який можна застосовувати всередину.

Лікування панкреатиту прополісом проводять, приймаючи засіб по пів-ложки тричі на день, запиваючи водою (вранці, перед прийомом їжі і в другій половині дня).

Це цікаво  Водний розчин прополісу в домашніх умовах: рецепти та відгуки

Прополіс з молоком при панкреатиті

Настоянка сама по собі хороша, але відгуки хворих та лікарів свідчать, що більш ефективно, особливо при гострому панкреатиті, проходить лікування, якщо використовувати прополіс з молоком. Для цього змішують настоянку з ним, або готують окремо препарат, використовуючи молоко замість спирту.

Якщо готувати новий препарат, необхідно дати 3-5 г сировини і подрібнити за вищевказаною технології до стану стружки. Суміш розбовтують у склянці злегка підігрітого молока. Застосовують продукт перед сном.

Якщо ж вирішено використовувати настоянку прополісу при панкреатиті з молоком, потрібно взяти 20 крапель заздалегідь приготовленого препарату і розчинити в підігрітому молоці. Якщо мова йде про людей, які погано переносять молочні продукти, можна розчинити настойку в склянці води і додати туди лише столову ложку молока. Засіб рекомендується також вживати перед сном.

Практика показує, що прополісні продукти легко переносяться організмом і не викликають особливих побічних реакцій, хіба що мова може йти про особисте непереносимості препарату. Тому перед вживанням все ж таки варто проконсультуватися у лікаря.

You May Also Like

About the Author: pasichnyk

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *