Лікування прополісом міоми матки в домашніх умовах

Міома матки – серйозна недуга, який супроводжується розростанням тканин міометрія. Це доброякісна пухлина, яка може стати перешкодою на шляху до материнства. Варто зазначити, що сучасна медицина використовує два методи лікування недуги. Це прийом гормонів і операція. На початкових стадіях можна використовувати прополіс при міомі матки.

Лікування міоми прополісом

Варто відзначити, що не варто вводити кульки з прополісу безпосередньо в піхву і використовувати концентрований спиртовий розчин. Так ви не вилікуєте міому, але заробите ерозію.

Лікування проводиться в два етапи:

  • прийом настоянки перорально;
  • місцеве лікування продуктами бджільництва.

Необхідно два етапи поєднати. Тобто вам слід 3 рази на день приймати спиртову настоянку по 15 крапель. Ліки розбавляйте водою. Далі, 2 рази в день ставте свічки з прополісом. Для просочення тампонів застосовуйте водний розчин або розведену спиртову настоянку. Можна виготовити масло для позбавлення від міоми.

Для приготування ліків вам потрібно:

  • 40 г прополісу;
  • 50 г вершкового масла;
  • 100 г соняшникової олії.

Вам потрібно заморозити замовк і подрібнити її в крихту. Залийте крихти соняшниковою олією і поставте на водяну баню. Трохи поваріть суміш і додайте вершкове масло. Перемішайте ліки і процідіть від осаду. Змочуйте отриманим маслом тампони. Вставляти тампон потрібно на ніч. Час аплікації становить 8 годин.

Відгуки свідчать про ефективність такого лікування. Необхідно ретельно дотримуватися інструкції і не пропускати прийом препаратів. Бажано застосовувати таку тактику лікування 2 тижні. Після цього зробіть перерву і пройдіть ще один курс.

Чому лікування міоми матки прополісом ефективне?

Це пов’язано з тим, що прополіс має антибактеріальну та протипухлинну дію. У складі ліки міститься натуральний антибіотик, а також речовини, що сприяють регенерації клітин. Таким чином, пухлина розсмоктується.

Це цікаво  Як вживати пергу правильно

Варто зазначити, що лікування прополісом міоми матки в домашніх умовах повинно проводитися під контролем гінеколога. Лікар повинен спостерігати за перебігом недуги і при необхідності вносити корективи в лікування.

Як приготувати свічки з прополісом для лікування міоми матки?

Для цього розтопіть на водяній бані масло какао, додайте в рідку суміш екстракт прополісу. Розлийте рідина по паперовим формам і помістіть в холодильник. Замість масла какао нерідко застосовують козячий жир. Іноді в якості основи використовують суміш ланоліну і масла какао. Для лікування міоми краще всього застосовувати свічки на основі прополісу і лікарських трав. Їх ще називають фиторовыми.

You May Also Like

About the Author: pasichnyk

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *