Лікування простатиту і аденоми бджолиним підмором

Аденома простати — найбільш проблематичне і часте чоловіче захворювання, універсальний рецепт лікування якого до кінця так і не був знайдений. Воно є бичем для чоловіків після 50 років і досить часто зустрічається у більш молодого населення. Боротися з цією хворобою потрібно на будь-яких етапах, навіть на самих ранніх (простатит), використовуючи всі можливі способи. Лікування аденоми простати підмором бджіл дуже добре себе зарекомендувало і дає помітні результати.

Лікування простатиту з допомогою підмору бджіл

Застосування продуктів бджільництва в медичних цілях широко поширене. Існує досить багато рецептів на їх основі. Вчені постійно відкривають нові властивості продуктів цієї галузі і дивуються їх унікальності. Цікаво, що бджоли і після загибелі допомагають людині. І одним з таких видів допомоги є лікування простатиту за допомогою бджолиного підмору, а також інших чоловічих захворювань.

Бджолиний підмор в народній медицині при простатиті та аденомі

У народній медицині для лікування простатиту бджолиний підмор використовують у вигляді спиртової настоянки і водного відвару. Краще використовувати першу лікарську форму. Відгуки про лікування дозволили з’ясувати, що вона більш ефективна, так як спирт підсилює ефект діючих речовин, дозволяючи їм швидше потрапляти у вогнище хвороби. Але не всі можуть використовувати спиртовмісні препарати, тому можна зробити і відвар.

Бджолиний підмор на горілці від простатиту

Для приготування настоянки бджолиного підмору необхідно здійснити наступне:

  • в порожню ємність з темного скла отсыпают 8 ст. ложок підмору;
  • наповнити ємність 400 мл медичного спирту 40%;
  • закрити суміш пробкою і струсити;
  • наполягати в прохолодному і холодному місці не менше 21 дня;
  • перед застосуванням препарат процідити.
Це цікаво  Перга від остеохондрозу

Не менш актуальним є лікування простатиту бджолиним підмором на водній основі. Для його приготування роблять наступне:

 • у каструлю поміщають 1 ст. ложку продукту;
 • заливають її 0,5 л окропу;
 • варять суміш 2 години;
 • охолоджують і проціджують.

Принципи лікування простати бджолиним підмором наступні. Препарати застосовують два рази в день. Настоянку — у дозуванні 40 крапель, розмішаних з водою, відвар — у тій же дозі, змішуючи з водою або чаєм. Щоб в лікуванні простатиту підмором бджіл досягти прекрасних результатів, потрібно проходити курс не менше 3 місяців. Можна повторити лікування через деякий час.

Перед прийомом підмору рекомендуємо консультуватися з лікарем

Щоб прийом препарату не викликав небажаних результатів, рекомендується консультуватися з досвідченим лікарем і не відмовлятися від медичних препаратів.

You May Also Like

About the Author: pasichnyk

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *