Лікування простатиту настоянкою прополісу в домашніх умовах

Захворювання простатит

Простатит – дуже небезпечне захворювання, яке, на жаль, рано чи пізно наздоганяє всіх чоловіків. Мова йде про те, що ця хвороба безпосередньо пов’язана зі старінням чоловіки, тобто чим більше років, тим вірогідніше виникнення цього неприємного недуги.

Прополіс при простатиті

Якщо конкретніше, то простатит – запалення передміхурової залози. Починає проявлятися захворювання з того, що частішає сечовипускання. Особливо сильно це помітно в нічний час, приносить безліч незручностей. При цьому випускання сечі дуже ускладнене. Але найголовніше, що знижується статева сила і потяг. Ці симптоми – провісники аденоми простати.

Погіршується циркуляція крові в паховій області. Рекомендується при перших ознаках захворювання звертатися до лікаря. Потрібно розуміти, що чим раніше почнеться лікування, тим вище ймовірність того, що хвороба буде переможена.

Це захворювання лікується різними шляхами, але один з найпопулярніших в наш час способів є породженням нетрадиційної медицини, це лікування прополісом (рекомендується почитати відгуки). Не варто боятися цього словосполучення, так як рано чи пізно і традиційні лікарі почнуть користуватися цими методами. Справа в тому, що властивості прополісу вже вивчені. Так що лікування простатиту прополісом – поширена практика.

Що таке прополіс?

Прополіс — це складна речовина, який бджоли використовують для різних цілей. Але найважливіша функція захисна. Цим клеєм закладаються щілини у вулику, також з нього робляться кришечки сот. Клей є сильним антисептиком, тобто вбиває хвороботворні мікроби, віруси, оберігає вулик від всілякої зарази. Також бореться з такими неприємними речами, як:

  • грибки;
  • кліщі.

Справа в тому, що бджолині кліщі дуже небезпечні, можуть занапастити всю сім’ю, якщо потраплять живими всередину вулика. В прополісі близько 300 компонентів, він володіє приємним смаком і активно використовується в медицині для лікування багатьох хвороб:

  • порожнини рота;
  • печінки;
  • кишечника;
  • шкіри;
  • сечостатевої системи.
Це цікаво  Бджолиний мор: користь і протипоказання, застосування

У тому числі прополіс допомагає при простатиті.

Лікувальна дія

Найголовніше, що речовина знижує запалення, тобто інтенсивність процесу різко знижується. Зрозуміло, ліки знищує не тільки бджолині грибки і бактерії, людині в цьому сенсі прополіс допомагає не менше.

Відзначають, що прополіс запобігає спазми, тобто кров починає циркулювати в повному обсязі

В результаті стимулюється тиск, пропадає тяжкість внизу живота. Тут же потрібно сказати про знеболюючий ефект: дискомфорт зникає, людині стає легше ходити, рухатися. Це дуже важливо при лікуванні аденоми простати.

Також препарат перешкоджає розвитку хвороби. Тобто хвороба не прогресує, не розвивається. Хворому стає істотно краще. Перешкоджає виникненню внутрішніх жирів, що сприятливо позначається на організмі хворого. Покращує функціонування всіх залоз.

Препарат, крім усього іншого, надає заспокійливу дію, нормалізує сон, що у разі простатиту є найважливішим чинником, так як спочатку мучить недуга тим, що не дає хворому спокійно спати.

Настоянка прополісу

Багатьох цікавить така тема, як лікування простатиту прополісом в домашніх умовах. Це цілком можливо. Крім того, вважається, що лікування простатиту прополісом – ефективний і безпечний метод. Береться натуральний прополіс, перетирається на дрібній тертці і змішують навпіл з горілкою або 1 до 2, якщо використовується спирт.

Настоянка буде готова не відразу, потрібно почекати 2 тижні. Місце для настоювання повинно бути сухим і розташоване так, щоб рідина не потрапляли прямі сонячні промені. Після цього настоянка збовтується – тепер вона готова до застосування.

Застосовувати препарат нескладно. П’ється до їди 3 рази в день. Розчиняти необхідно в молоці. На півсклянки молока потрібно 35 крапель ліки. Все залежить від вашої ваги. Настоянка прополісу при раку простати також застосовується.

You May Also Like

About the Author: pasichnyk

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *