Лікування геморою медом в домашніх умовах: відгуки

Багатьом відомо, що цілий ряд продуктів бджільництва застосовується професійної та аматорської медицині. Відзначають, що мед навряд чи може принести шкоду, тому його популярність так висока.

Лікування геморою медом

Звичайно, цілющі властивості цього продукту знаходяться на висоті. Про них сьогодні також піде мова. Торкнемося такої делікатної речі, як лікування геморою медом в домашніх умовах. Як не дивно, це цілком можливо, треба лише засвоїти кілька простих методик, а потім вибрати відповідну. В результаті стане ясно, який спосіб більш ефективний по відношенню саме до вас, так як кожен організм індивідуальний і вимагає свого підходу.

Дія меду

Перш за все, хочеться відзначити, як саме діє мед, яку безпосередню допомогу він надає. В результаті ми побачимо, наскільки ефективно лікування геморою медом. Отже, лікарі відзначають такі позитивні дії:

  • здійснюється дезінфекція;
  • знижується біль, зникає свербіж, поколювання;
  • знижується почервоніння, роздратування;
  • спадає запалення.

Максимального ефекту можна очікувати від двох похідних: липи і гречки

Зрозуміло, діє мед не миттєво, потрібно пройти курс лікування геморою медом. Відзначимо, що лікування народними засобами не завжди ефективно, але в нашому випадку кожен з методів розглядається традиційною медициною в позитивному ключі.

Який потрібен мед

Медики відзначають, що максимального ефекту можна очікувати від двох похідних: липи і гречки. Саме такий продукт слід купувати, якщо прийнято рішення лікуватися медом. Потрібно знати, що в продажу є і готові медикаменти з меду, наприклад, часто можна зустріти свічки. Зрозуміло, виготовити в домашніх умовах буде дешевше, але тут потрібно володіти деякими навичками, про які буде згадано далі. Тут же потрібно відзначити, що як перед покупкою меду, так і перед початком виготовлення або використання готових засобів вкрай рекомендується почитати відгуки. У Мережі безліч сайтів, де протікають подібні дискусії. Не треба вважати їх пустослів’ям, так як деякі поради та відгуки можуть дати вам відповіді на багато питань. Для всіх методів лікування працює одне правило: процедури робляться на ніч.

Це цікаво  Як правильно застосовувати настойку прополісу при лікуванні фарингіту?

Медові тампони

У ряді випадків використовують не чистий мед, а суміш з соком буряка. Тампони виготовляють дуже просто: потрібно просочити вату або вже зваляний тампон в розчині і помістити в задній прохід. Метод гарний тим, що тампон або вата дуже м’які, що сприяє безболісного лікування. Якщо ви помітили поліпшення, не варто припиняти процедури. Справа в тому, що потрібно пройти весь курс до кінця, тобто 2-3 тижні.

В іншому випадку, гемороїдальні вузли можуть не зникнути, а відновитися через деякий час. Цього допускати, зрозуміло, не можна. Крім того, з’явиться імунітет до такого способу, і допомагати тампони більше не будуть.

Свічки

Лікарі відзначають, що медова свічка для лікування геморою – одне з найкращих ліків у разі внутрішнього, глибокого розташування вузлів. Тут тампони будуть неефективні. Але звичайним медом тут не обійтися, потрібен зацукрований. Саме така консистенція дозволяє скачати його до твердого стану і отримати свічку. Виробляти ліплення можна тільки ретельно вимитими руками! Головне, щоб стінки свічки залишалися гранично гладкими. Інакше стан може тільки погіршитися, так як кристали цукру можуть подряпати вузли або створити нові ранки в задньому проході. Ось чому традиційна медицина скептично ставиться до самостійного виготовлення. Краще купити свічки готовими. Після ліплення потрібно помістити свічку в холодильник, щоб вона застигла і сформувалася остаточно. Працює те ж правило, що і з тампонами: потрібно застосовувати лише на ніч.

Ванна і клізма

Деколи використовують медові ванни, на 60-80 літрів води кладуть 2-3 повні столові ложки продукту (бажаного зацукрованого), далі потрібно ретельно перешкодити. Перебувати в такій ванні довго не потрібно, не більше 10 хвилин. Робити процедуру слід не більше 2 разів на тиждень. Самий рідкісний спосіб – вводити розведений мед клізмою, але тут треба мати певний досвід.

Це цікаво  Проведення в домашніх умовах медового обгортання і рецепти сумішей

You May Also Like

Avatar

About the Author: pasichnyk

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *