Медовий компрес від кашлю для дітей і дорослих

Існує прекрасний засіб для лікування захворювань дихальних шляхів, це мед. Лікарі відзначають, що медовий компрес від кашлю володіє рядом переваг, якщо порівнювати з іншими способами лікування.

 

Медовий компрес від кашлю

Для початку компрес від кашлю з медом допомагає в тих складних випадках, коли хвороба супроводжується не поодинокими покашливаниями, а тривалими нападами. Зрозуміло, мова йде про захворювання, які знаходяться на середній стадії. Крім того, допомагає мед і під час виведення мокротиння. На відміну від медикаментозного лікування мед не робить негативного впливу на організм, не має побічних ефектів, не викликає звикання.

Народний підхід

Мед також хороший тим, що його можна приймати зовнішньо і всередину. Розглянемо зовнішнє застосування, хоча і пити мед, наприклад, з молоком також дуже корисно при бронхітах різної тяжкості. Народні рецепти дещо відрізняються від тих, що пропонує традиційна медицина, але їм також потрібно віддати належне увагу. Для збільшення ефективності в мед додають сік редьки або тертий хрін. Але це ні в якому разі не відноситься до дітей, так як такий склад може завдати шкоди ніжній шкірі. Також потрібно бути обережними дівчатам.

Всі медові компреси при кашлі мають на увазі виконання наступних чотирьох дій:

  • груди й спина розтираються складом;
  • накладається папір або плівка;
  • хворого вкривають ковдрою або пледом;
  • при завершенні на шкіру наносять масло.

Мед хороший тим, що його можна приймати зовнішньо і всередину

 

Останній пункт пояснити дуже просто: багато склади викликають роздратування шкіри, тому краще всього захиститися і застосувати масло. Найкраще в даному випадку оливкова. Інший народний спосіб – змішати мед з тертого вареного буряком. Інколи заправляють таку суміш горілкою. Існує такий рецепт: сік алое, мед, горілка в пропорції 1:2:3 (тобто одна частина соку, дві частини меду і три частини горілки). Такі компреси ставляться на ніч, а вранці змиваються водою.

Компреси для дитини

Поставити компрес з медом від кашлю дитині – відмінний варіант, але треба рахуватися з тим, що у деяких дітей мед та медові суміші викликають подразнення шкіри. Тут не допоможе масло. У таких випадках іноді застосовується капуста, листи прикладаються на спину і груди на кілька годин. Вважається, що капустяні листи надають сприятливу дію на дихальні шляхи. Найдієвішим лікуванням є поєднання цих двох способів. Компрес з капусти з медом від кашлю – комплексний і ефективний метод. Рекомендується перед постановкою компресу все ж проконсультуватися з професіоналом.

Це цікаво  Інструкції щодо приготування та використання масок для волосся з медом і корицею

You May Also Like

Avatar

About the Author: pasichnyk

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *