Настоянка прополісу від грибка нігтів: відгуки

Прополіс – це бджолиний клей, який з недавнього часу використовується у різних напрямках традиційної медицини. Потрібно відзначити, що прополіс для зовнішнього застосування з давніх часів застосовувався народною медициною, і слід сказати, що дуже ефективно. Цей досвід був підхоплений вченими нового часу і впроваджений у широке застосування.

Прополіс від грибка нігтів на ногах

Чому ж лікування прополісом грибка нігтів – це не лише можливий, а ще й дієвий метод? Справа в тому, що бджоли використовують прополіс не тільки в якості клею, але і як засіб для боротьби з:

  • інфекцією;
  • паразитами;
  • грибками.

Нам найбільше важливий останній пункт. Виявляється, речовина зупиняє процес розвитку грибка і знешкоджує суперечки. В іншому випадку вулик покрився б зсередини цвіллю, і бджоли б загинули. Зрозуміло, грибки бувають самі різні, але досліди довели, що настоянка прополісу від грибка нігтів діє і допомагає. Відгуки про ефективність кошти можна знайти в Мережі.

Лікування нігтів

Настоянка прополісу від грибка нігтів застосовується найчастіше літніми людьми. Справа в тому, що грибкові паразити найбільше приживаються на ослабленому, старому організмі. Існує безліч засобів від грибків. Якщо зайти в аптеку, можна здивуватися їх асортименту. Але справа в тому, що багато з них можуть не підійти конкретній людині. Кожен організм в цьому сенсі дуже специфічний.

Ось чому і вдаються до лікування грибка нігтів прополісом, так як це засіб вважається воістину універсальним. Отже, що ж допомагає. Як відомо, для лікування захворювань дихальних шляхів виготовляють 10% настоянку. Але в нашому випадку буде потрібен більш концентрований продукт, а саме 20% настоянка.

Це цікаво  Лікування прополісом суглобів

Приготування настоянки

Є два варіанти: водний розчин і спиртова настоянка. Водний розчин робиться елементарно. Спочатку заморожується прополіс, потім натирається на тертці з дрібними отворами, далі його витримують на водяній бані. Вийшло ліки фільтрують і охолоджують, тепер воно готове до застосування (рекомендується прочитати відгуки).

Є два варіанти: водний розчин і спиртова настойка

Настоянку можна купити в аптеці. Якщо ж є бажання зробити препарат будинку, то потрібно настояти прополіс в пропорції 1:5 на спирту. Далі відфільтрувати. Отриманим розчином просочують ватку і наліплюють її до пошкодженої пластини нігтя на ніч. Ефект помітний вже після декількох застосувань.

Прополісна ванна

У ряді випадків вважається, що прикладати тампони не дуже ефективно. Тоді вдаються до іншого, більш дієвого способу. Мова йде про прополісних ваннах. Найчастіше цей метод використовують при проблемах нігтьових пластин на одній або двох ногах. Пропорція дуже проста: у 3 літри води виливається 20-30 мл настоянки. Вода повинна бути такою, щоб безболісно тримати ноги. Після того як вода охолоне, ноги потрібно вийняти і надіти теплі шкарпетки. Підливати гарячу воду не можна!

Далі рекомендується почистити нігті і ноги. Але робити це потрібно дуже обережно, так як дуже часто зустрічаються випадки, коли літні люди різалися бритвами при спробі зрізати самостійно шкірні або нігтьові нарости. Краще попросити кого-небудь і не ризикувати.

Масло прополісу, мазь

Допомагають від грибка і інші засоби, що містять прополіс. Наприклад, часто розмова заходить про мазях і маслах. Звичайно, у ряді випадків вони ефективніше, ніж кошти, описані раніше. Але є одне але – ці ліки можна виготовити в домашніх умовах. Вони продаються в аптеках, але вартість їх велика. Мазь з прополісу дуже ефективна. Насамперед тим, що вона залишається на ураженій ділянці дуже довго. Спиртовий розчин швидко вивітрюється, в результаті оздоровлення нігтя відбувається досить повільно. Масло діє ще швидше, ніж мазь, але воно дорожче.

Це цікаво  Як зберігати бджолиний підмор

Допомагають від грибка і інші засоби, що містять прополіс.

Можна використовувати і поєднання. Наприклад, в наш час дуже популярна суміш: прополіс плюс масло чайного дерева. Така комбінація має чудодійний ефект, так як дії двох складових поєднуються. В результаті ваші нігті стають здоровими всього за 10 днів. Важливий плюс, що можна намастити ноги такою сумішшю і надіти шкарпетку, а потім приступити до роботи. Ліки не видає неприємного запаху і не псує речі.

Правила гігієни

Якщо ви вирішили лікувати грибок самостійно, то потрібно пам’ятати, що він має здатність поширюватися по тілу. Якщо у вас заражені ноги, то можуть захворіти і руки. Так що потрібно ретельно стежити за чистотою одягу та взуття. Часто міняти шкарпетки. Використовувати антисептичні і знезаражувальні засоби. Тільки комплекс усіх цих заходів спільно з лікуванням може принести стовідсотковий результат.

You May Also Like

Avatar

About the Author: pasichnyk

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *