Основні рецепти і рекомендації для лікування медом алкоголізму

Алкоголізм і мед — що може бути спільного між ними? Народна медицина пропонує лікування алкоголізму медом. Рецепт, відгуки про цей незвичайний спосіб лікування розглянемо у статті.

Унікальність меду

Основні рецепти і рекомендації для лікування медом алкоголізму

Продукт діяльності бджіл увійшов раціон людей з тих часів, коли чоловік вживав в їжу зібрані в дикій природі продукти. Раніше люди тільки збирали мед у диких бджіл, які жили у дуплах дерев. Тоді його використовували тільки як ліки, давали хворим і дітям.

По мірі переходу на інтенсивне ведення сільського господарства чоловік став робити для бджіл вулика і отримувати солодкий продукт в більшій кількості. Незабаром його стали вживати як солодке корисне ласощі.

Склад

Він виходить в результаті переробки бджолами нектару та пилку квітів. Натуральний продукт — це джерело вітамінів і мінералів, який не втрачає своїх корисних властивостей навіть при тривалому зберіганні. Цією властивістю не володіє жоден інший продукт.

Мед містить вітаміни, мінерали та мікроелементи:

  1. Калій, залізо, кальцій, цинк, фосфор, кремній і ін
  2. Мінеральні солі.
  3. Вітаміни C, групи B.

Макро – та мікроелементи відновлюють судини, печінка та інші внутрішні органи, постраждалі від зловживання спиртним. Мед володіє антибактеріальними, заспокійливим властивістю. Снодійну дію допомагає засипанню і міцному сну.

Мед при алкоголізмі

Вже з наведених вище властивостей продукту стає ясно, що лікування алкоголізму медом, нехай не їм одним, не вигадка знахарів, а медичний факт. У чому ж полягає користь продукту бджільництва?

По-перше, при зловживанні алкоголем відбувається зниження рівня калію в організмі людини. І виявляється зворотний ефект — з’являється тяга до алкоголю, невідчепна потреба похмелитися. Цей порочне коло дуже важко розірвати.

Це цікаво  Як правильно приготувати і застосовувати настойку прополісу для лікування гепатиту?

Обов’язково, крім прагнення алкоголіка подолати згубну пристрасть, необхідно медикаментозне або харчове заповнення втрат калію. І тут на допомогу приходить мед, який є унікальним джерелом калію.

По-друге, важливу роль відіграє швидке засвоєння солодкого продукту, одержуваного бджолами. Через п’ятнадцять-двадцять хвилин порція солодкого ліки повністю засвоюється організмом. Не всі медичні препарати володіють такою швидкістю засвоєння організмом.

По-третє, він зніме нервову напругу, допоможе заснути.

На відміну від медпрепаратів, застосування меду в більшій кількості, не призводить до передозування, не завдає шкоди здоров’ю.

Як лікувати алкозависимость продуктами бджільництва?

Вони використовуються як додатковий або основний засіб лікування алкогольної залежності. Величезну роль при виборі методу лікування має психологічний стан людини. Усвідомлення необхідності позбавлення від згубної пристрасті, бажання повернутися до нормального життя допомагає швидше подолати тягу до випивки.

У будь-якому випадку при алкоголізмі необхідна консультація лікаря-нарколога або психотерапевта. Якщо лікар призначає прийом медичних препаратів, що зменшують тягу до спиртного, то необхідно виконувати приписи лікаря. У таких випадках мед виступає прекрасним доповненням, що підтримує ослаблений організм.

Якщо алкоголіка вдається переконати позбутися від залежності, то радимо спробувати застосувати домашнє лікування продуктом бджільництва. Способи лікування медом від алкоголізму підрозділяються на наступні етапи:

  • висновок із запою, зняття похмільного синдрому;
  • лікування потреби випити, призводить до пияцтва.

Зняття сп’яніння

Продукт бджільництва застосовується для полегшення синдрому після випивки. Наведемо рецепт солодкого похмільного напою. Для цього в склянці злегка теплої води розводять чотири чайних ложечки меду, і дають випити людині, яка страждає похміллям. Через одну годину випивають ще одну порцію солодкого напою. Незабаром настає поліпшення самопочуття, зняття симптомів отруєння алкоголем.

Замість води можна розводити солодкий продукт в теплому молоці, тому що молоко є засобом, застосовуваним при інтоксикації організму. Таке поєднання призводить до швидкого відновлення людини. Цей спосіб підходить не тільки хронічним алкоголікам, але і тим, хто «перебрав зайвого» на святковому заході.

Це цікаво  Корисні і шкідливі властивості арахісу з медом для жінок і чоловіків

Лікування залежності

Після зняття похмілля приступають до лікування. Як уже згадувалося, можна використовувати препарати від алкоголізму, доповнюючи їх прийомом меду за наступним рецептом.

Те, що алкоголізм можна лікувати медом, визнає сучасна медицина. Наведемо рецепт прийому меду, який потребує витримки не тільки від хворого, але і від його близьких. Вони повинні допомагати неухильно дотримуватися час і тривалість прийому солодкого ліки. Найважче — перші дні лікування. Але може знадобитися кілька місяців прийому меду, щоб закріпити досягнутий результат і повністю перемогти алкогольну залежність.

Перший день лікування

Вранці починають прийом меду за наступним графіком:

  1. Перші три години необхідно приймати по три чайні ложечки через кожні двадцять хвилин, запиваючи водою.
  2. Дві години — перерва на відпочинок.
  3. Знову прийом — протягом трьох годин у дозуванні, наведеною в першому пункті.
  4. Перерва — три години.
  5. Знову прийом продукту бджільництва протягом трьох годин у дозуванні, наведеною в першому пункті.

На цьому прийом меду в перший день припиняють, і хворий відпочиває до наступного дня, більше нічого не їсти.

На другий день з ранку знову даємо три рази по три чайні ложечки через кожні двадцять хвилин. Якщо необхідно, можна дати одну чарку спиртного. Але якщо хворий не захоче, то значить, що лікування вже діє. Закордонні медики рекомендують після прийому медового ліки запропонувати сніданок у вигляді одного яйця круто. Вона поповнить корисні речовини в організмі, пом’якшить нудотний смак меду.

Приймають його тричі протягом однієї години — по три ложечки через кожні двадцять хвилин.

Мед і трави — для лікування алкогольної залежності

Поєднання солодкого продукту з настоями трав не тільки нейтралізує солодкий смак, але і додатково допомагає впоратися із залежністю. В якості трав рекомендується використовувати звіробій і ромашку. Звіробій знімає інтоксикацію, надає очищаючу дію на організм. Ромашка діє заспокійливо, знімає нервове напруження.

Це цікаво  Інструкція по застосуванню перги бджолиної при цукровому діабеті

Перший тиждень лікування використовують чистим медовим продуктом, який можна запивати тільки молоком або водою або розводити в них. Трав’яні настої починають приймати з другого тижня лікування, після їжі.

Важливо! Не можна розчиняти мед в гарячому настої, інакше він втратить свої корисні властивості. Якщо проводиться лікування алкогольної залежності медичними препаратами, то перед прийомом трав’яних чаїв необхідно проконсультуватися з лікарем.

Відгуки

На закінчення наведемо відгуки людей, які спробували мед для усунення похмілля. І ще раз повторимо, що найголовніше для успішного лікування залежно від алкоголізму — бажання хворого і допомогу близьких людей. В залежності від тяжкості та занедбаності захворювання методи народної медицини доповнюють застосуванням медичних препаратів, консультацію психолога.

«Перевірив на практиці. Через три дні запою прийшов в себе легко і швидко, дякую» – Вадим.

«Я з похмілля вранці п’ю чай з лимоном і медом у кількості чашки три-чотири, допомагає. Буду пробувати тривалий медове лікування» – Олександр.

«Я давно чула про лікування алкоголізму продуктами бджільництва. Нещодавно спробувала на чоловіка, який прийшов додому сильно п’яний. Вранці треба було привести його в норму. Випробувала – працює» – Катерина.

You May Also Like

Avatar

About the Author: pasichnyk

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *