Пальмова пилок: застосування, відгуки, корисні властивості

Пальма – рослина, яка зустрічається в теплих країнах. У нас це дерево зростає лише у південних регіонах. Незважаючи на це, про користь пальмової пилку відомо дуже давно. Пальмова пилок містить у собі безліч вітамінів, мікроелементів, а також природний антибіотик. Дуже широко цей продукт використовується при лікуванні хвороб статевої сфери, так як містить з’єднання, близьке по складу з жіночими гормонами.

Пальмова пилок

Де придбати пальмову пилок?

Зазвичай її реалізують в арабських країнах, але зараз продукт можна придбати в магазинах бджільництва. Зверніть увагу на колір і консистенцію товару. Він повинен мати білий колір без домішок пилу та сміття.

Пальмову пилок збирають на початку березня, шляхом струшування суцвіть дерева. Збір здійснюється тільки з чоловічих дерев, так як саме вони дають продукт високої якості.

Як приймати ліки?

Призначають пальмову пилок по чайній ложці перед кожним прийомом їжі, тобто 3-4 рази. Дітям дозу знижують. Варто відзначити, що продукт не викликає алергії, тому може використовуватися матерями-годувальницями для насичення організму вітамінами і мікроелементами.

Продукт можна використовувати при лікуванні цукрового діабету та інших хвороб ендокринної системи

Показання до застосування пальмової пилку:

  • безплідність у чоловіків і жінок;
  • імпотенція;
  • зниження сексуального потягу;
  • фригідність;
  • знижений імунітет;
  • порушення в роботі ШЛУНКОВО-кишкового тракту;
  • гіпертонія;
  • часті простудні захворювання.

У період епідемії вірусу грипу теж необхідно підсилити захисні функції організму. Для цього продукт приймають 3-4 рази за добу. Найкраще ложку речовини занурити в рот і запити склянкою води. Дітям треба приготувати суспензію. Для цього пальмова пилок змішується з ложкою води або молока.

Це цікаво  Бджолиний віск для шкіри обличчя: відгуки

Який гормон містить пальмова пилок?

Вченими арабських країн проведено ряд досліджень, які довели наявність у складі продукту естрогену. Це жіночий гормон, який сприяє зростанню домінантного фолікула в яєчнику. Тому пальмова пилок ефективна при ановуляторних циклах, коли не дозріває яйцеклітина.

Зверніть увагу, якщо у вас гіперплазія ендометрію або естрогензалежна пухлина, варто утриматися від прийому речовини. Властивості препарату можуть посилити проблему.

Як приймати продукт при чоловічому безплідді?

Ліки призначають при слабкій рухливості сперматозоїдів. Пальмова пилок збільшує швидкість сперматозоїдів і знижує утворення чоловічих клітин з деформаціями. Завдяки цьому збільшуються шанси зачати здорову дитину. Пара, яка хоче завести дитину, повинна приймати пальмову пилок разом незалежно від того, у кого з партнерів є проблеми.

Дуже часто пальмову пилок призначають при імпотенції і зниження сексуального потягу. У складі цього продукту містяться речовини, що підсилюють сексуальний потяг. Крім того, ліки допомагає при клімаксі і порушення менструального циклу.

Продукт зменшує припливи і покращує самопочуття жінки. Користь ліки незаперечна, адже речовина допомагає позбутися багатьох недуг без застосування гормонів та антибіотиків, які негативно позначаються на роботі печінки і нирок. Відгуки свідчать про ефективність речовини, крім того, у нього невисока ціна.

You May Also Like

About the Author: pasichnyk

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *