Перга для печінки: лікування

Перга

Перга — це пилок, яку збирають бджоли і утрамбовують у соти. Використовують вони в подальшому це речовина як живильне і калорійну їжу. Бджоли складають її в спеціальні кишеньки на задніх лапах. Застосовується перга народної і традиційної медицини, так як містить безліч корисних речовин і вітамінів.

Перга для печінки — відмінне натуральне речовина, яка позитивно впливає на імунітет

Перга для печінки використовується досить часто з наступних причин:

  • відновлює клітини;
  • знімає навантаження;
  • виводить шлаки;
  • нейтралізує токсини.

Крім того, науково підтверджено, що речовина має здатність виводити радіонукліди. Лікування печінки можливо і іншими способами, але у будь-якому випадку можна паралельно вживати пергу, щоб стимулювати процес одужання.

Функції печінки

Перш ніж приступати до такої серйозної справи, як лікування печінки, потрібно визначитися, яку ж функцію виконує цей орган, яку відіграє роль у людському організмі. Виявляється, цей орган має безліч функцій, без нього неможливе повноцінне функціонування систем життєдіяльності.

Перша функція – очищення крові від шкідливих речовин. Печінка найактивнішим чином беруть участь в обміні речовин. Важлива для процесу травлення. Цікаво те, що вона може сама відновлюватися. Відомі випадки, коли пацієнту видаляли частину печінки, а вона повертала в підсумку свій початковий розмір.

Дія перги

Насамперед, перга діє як захисний засіб для печінки. Тобто речовина приймають не тоді, коли необхідне лікування, а коли лікування ще не потрібно, тобто коли людина повністю здоровий. Якщо епізодично приймати цей препарат, можна бути впевненим у тому, що хвороби печінки вас не потурбують. Це дуже важливо, особливо для літніх людей. У них печінка ослаблена та легко уразлива, особливо у тих, хто протягом життя зловживав алкоголем.

Але все ж у ряді випадків хвороба приходить несподівано, і треба братися за лікування. Пергу приймають як завжди вторинний препарат, який посилює дію основних ліків. Вкрай рекомендується звернутися до лікаря за порадою, так як самостійне лікування може призвести до ускладнень. Отже, засіб допомагає при наступних хворобах:

  • дистрофія;
  • цироз;
  • холецистит;
  • гепатит.
Це цікаво  Скільки часу може зберігатися в сухому вигляді натуральний прополіс?

Перга підходить для лікування багатьох хвороб, тому її рекомендують навіть у тих випадках, коли той чи інший орган зачеплений побічно чи є можливість його поразки. Також цей препарат рекомендується дітям. Протипоказань не має. Можливі алергічні реакції.

You May Also Like

About the Author: pasichnyk

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *