Перга для схуднення: відгуки

Про корисні властивості продуктів бджільництва знають багато жінок. Мед допоможе зробити фігуру більш витонченою, але для отримання кращих результатів підійде перга для схуднення. Цей продукт є харчуванням для численного бджолиного потомства.

Перга для схуднення

Завдяки цінному складу з десятка мікроелементів личинки за невеликий відрізок часу значно збільшуються в розмірах. Перга або бджолиний хліб отримала широке поширення в багатьох галузях медицини та косметології. Вона відповідає за прискорення анаболічних процесів і сприяє регенерації тканин, утворення нових клітин.

Корисні властивості бджолиного хліба і роль в процесі схуднення

Цей продукт виходить шляхом взаємодії медової суміші і пилку з різних квітів. Як і мед, перга сприяє поліпшенню роботи травної системи. Вона містить велику кількість пребіотиків, які благотворно впливають на флору кишечника. Про вплив перги на організм людини в Мережі можна знайти безліч відгуків. При виникненні проблем з органами травного тракту слід приймати 1 чайну ложку продукту за двадцять хвилин до кожного прийому їжі.

Завдяки анаболічну дії продукту її активно беруть спортсмени. Про це можна знайти різні відгуки на просторах інтернету. Бджолиний хліб допомагає швидше відновлюватися після виснажливих фізичних тренувань, а це, в свою чергу, допомагає швидше схуднути. Перга нормалізує протягом всіх метаболічних процесів. За відгуками багатьох жінок можна сказати, що цей продукт бджільництва допомагає у найскладніших випадках, коли вага стоїть на місці кілька місяців. Перевага перги для схуднення та стимуляції нервової системи, і поліпшення швидкості реакції. Продукт дозволяє підвищити імунітет завдяки величезній кількості корисних вітамінів і мінералів. Відгуки любителів фітнесу про бджолиний хліб тільки позитивні. Для силових тренувань багато вживають пергу в дозуванні до половини грама на один кілограм ваги людини. Котрі худнуть панночкам продукт допоможе поліпшити загальний стан організму.

Про корисні властивості продуктів бджільництва знають багато жінок

Це цікаво  Настоянка прополісу для росту волосся: відгуки та застосування

Ефективний рецепт для схуднення з участю перги

Наступний рецепт, за відгуками, допоможе стати стрункішою майже на один десяток кілограмів:

  1. 180 грам меду;
  2. 800 мл холодної кип’яченої води;
  3. 50 грам перги (бджолиного хліба).

Мед необхідно розвести у воді, потім додати бджолиний хліб. Всю суміш потрібно перемішати і залишити в кімнаті до початку процесу бродіння. Приймати подібний напій стоїть за 20-30 хвилин до їжі.

You May Also Like

Avatar

About the Author: pasichnyk

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *