Перга при цукровому діабеті: користь

Перга бджолина – унікальний продукт, що використовується при лікуванні багатьох хвороб. Зараз дуже поширеним є цукровий діабет. На жаль, ця недуга зустрічається не тільки у дорослих, але і у дітей. Так як перга є продуктом бджільництва і містить глюкозу, виникає питання про доцільність її застосування. Перга при цукровому діабеті дозволена, так як містить корисний цукор.

Перга при цукровому діабеті

Властивості бджолиного хліба

Це ліки зміцнює імунітет і знижує навантаження на підшлункову залозу. Відповідно, люди, що використовують інсулін, будуть поступово знижувати дозу гормону. Після 6 місяців застосування можлива повна відміна інсуліну. Через вміст великої кількості ферментів і амінокислот бджолиний хліб підсилює обмінні процеси. Відповідно, підшлункова залоза починає працювати активніше.

Склад бджолиної перги:

  • лізин;
  • фенілаланін;
  • метіонін;
  • триптофан;
  • мікроелементи;
  • вітаміни С, F, E, PP.

Традиційна медицина заперечує користь речовини при діабеті, але народні цілителі вилікували багатьох пацієнтів з цією недугою. Зазвичай бджолиний хліб приймають разом з відварами трав. Це корінь лопуха, молочай, календула.

Як приймати при цукровому діабеті?

Все залежить від того, який тиск у пацієнта. При гіпотонії і нормальному тиску продукт призначають після їжі. Шматочок продукту краще розсмоктувати. Так він повністю засвоюється, а всмоктування корисних речовин починається в ротовій порожнині. Якщо у пацієнта гіпертонія, тобто пергу потрібно до того, як людина сяде їсти. Бажано з’їсти ліки за 30 хвилин до прийому їжі. Приймати потрібно по 1 чайній ложці 3-4 рази в день.

Варто відзначити, що перга при цукровому діабеті 2 типу може використовуватися для лікування дітей. Незважаючи на те що це продукт бджільництва, він не викликає алергії, тому пергу можна давати навіть грудним дітям. Так як діабет є захворюванням ендокринної системи, то для його повного виліковування потрібно час.

Це цікаво  Лікування нежиті настоянкою прополісу: рецепти та відгуки

Деякі люди кілька років приймають пергу, щоб знизити рівень цукру в крові. Крім того, бджолиний хліб дозволяє прибрати скачки глюкози в крові, що перешкоджає комі. Це ліки справляється з імпотенцією, яка часто є супутником чоловіків з діабетом.

You May Also Like

Avatar

About the Author: pasichnyk

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *