Перга від остеохондрозу

Перга — дуже затребуваний продукт бджільництва, який має не менше корисних властивостей, ніж мед. По-іншому вона називається хлебиной або бджолиним хлібом, оскільки дещо нагадує за смаком житній хліб.

Лікування остеохондрозу з допомогою перги

Цей продукт має багато цілющих властивостей і використовується при різних захворюваннях. Особливо допомагає перга від остеохондрозу, шкірних захворювань, хвороб ШЛУНКОВО-кишкового тракту, діабету. Вона дуже смачна і корисна, так і зберігати її дуже зручно, оскільки вона не втрачає смакових якостей і корисних властивостей з часом.

Властивості і застосування

Цей продукт має різне забарвлення, оскільки властивості нектару різних квіток відрізняються. Так, перга може бути колір від жовтого до коричневого. Реалізують її у вигляді різних форм: паста, гранули, стільники, суміш з медом і т. д.

Це дуже цінний і рідкісний продукт. Придбати її можна лише в невеликій кількості, адже бджоли багато її не заготовляють, а синтезувати штучно такий хліб неможливо.

У цьому медовому продукті міститься дуже багато цінних і незамінних компонентів. Так, тут є амінокислоти лейцин, валін і треонін, вуглеводи, органічні кислоти, вітаміни, білки. Такий багатий склад потрібний бджолам для розплоду. Звичайно ж, бджолиний хліб не менш корисний і для людей.

Перга є низькокалорійним продуктом. На 100 г доводиться до 196 кілокалорій, це досить невеликий показник. Тому вчені і фахівці рекомендують щодня вживати хоча б трохи цієї хлебини, щоб заповнювати потрібний запас вітамінів, компенсувати бідність в харчуванні, відновлювати власне здоров’я, красу і молодість.

Перга — дуже корисний продукт

Особливо популярна хлебина серед спортсменів. Будучи природним джерелом білків, вуглеводів та інших цінних речовин, вона дає природний анаболічний ефект, прискорюючи розвиток м’язової маси. Саме тому вона активно застосовується в період реабілітації після травм, для відновлення після операцій, зміцнення організму.

Це цікаво  Полоскання горла настоєм прополісу: як вилікувати горло

На відміну від інших продуктів з пасіки бджолиний хліб не має негативного впливу на ШКТ. Більш того, вона активно застосовується для лікування захворювань, таких як гастрит і виразка шлунку. Також продукт впливає на рівень холестерину, знижуючи його, відновлює необхідну кількість гемоглобіну, як наслідок, нормалізує роботу серцево-судинної системи. Крім того, перга є природним антидепресантом, тому рекомендується особам з порушеннями нервової системи.

Перга та остеохондроз

Досить актуальним є питання застосування цієї переробленої пилку в лікуванні остеохондрозу і хвороб суглобів. Звичайно, більш поширеним є лікування живими бджолами, які жалять уражені ділянки, але воно не всім показано, в той час як перга не має протипоказань.

При остеохондрозі рекомендується наступна схема застосування перги:

  • перед кожним прийомом їжі приймати за 20-30 хвилин до чайної ложки даного продукту;
  • рясно вживати воду в кількості не менше 1,5-2 літрів в день;
  • крім пилку заварювати спеціальний збір або з яглиці звичайної, або лопуха великого, а також комплексні збори з алтея, валеріани, шипшини, бруньок сосни, берези, звіробою та інших трав, які надають подібну дію.

Як правило, перга не чинить негативної дії, тому застосовувати її рекомендується завжди, навіть при відсутності хвороб. Слід зазначити, що якщо вибрана схема лікування остеохондрозу іншими бджолиними продуктами (бджолиною отрутою, медом, прополісом), це не означає, що перга протипоказана. Навпаки, її прийом посилить дію даних препаратів та підвищить їх ефективність.

You May Also Like

Avatar

About the Author: pasichnyk

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *