Підмор бджолиний для суглобів: лікування мертвими бджолами, рецепт настоянки

Більшість людей і не підозрюють, що корисними є не тільки продукти життєдіяльності бджіл і їх мед, але навіть самі комахи. Мертві бджоли — багатий джерело корисних речовин, які застосовуються в лікуванні багатьох хвороб. Так, активно використовується підмор бджолиний для суглобів, хребта, лікування хвороб внутрішніх органів.

Досить поглянути на пасічників. У цих людей достатньо міцне здоров’я, так як вони постійно контактують з бджолами, використовують їх продукти. В основному вони і хворий на опорно-руховий апарат не скаржаться. Тому лікування хворих суглобів підмором бджіл — дуже ефективний захід. Хвороби суглобів — проблема людей похилого віку, але, на жаль, кожен рік вона молодіє. Саме тому профілактика і лікування народними засобами дуже актуальні зараз.

Заготовлюючи для лікування суглобів бджолиний підмор, слід пам’ятати, що не всі сировину підходить для приготування настоянки на спирту. Так, комахи, які вже запліснявіли або давно перебувають у вулику, а також вологі тіла померлих бджіл не годяться для цього. Ліки з підмору бджіл на спирту або водний настій вимагають використання виключно сухих і чистих тіл бджіл, які померли природним шляхом.

Як застосовуються мертві бджоли для лікування суглобів

Лікування проблем суглобів за допомогою підмору може включати використання різних засобів:

  • мазі;
  • настоянки;
  • креми;
  • лініменти;
  • водні настої та ін.

Так, мазь з підмору для суглобів готують наступним шляхом. Сировина максимально подрібнюють в кофемолці або м’ясорубці, після чого додають в якості основи віск і прополіс. Все це змішують зі свинячим жиром або іншою основою для мазі і гріють на відкритому вогні близько години, стежачи, щоб не було кипіння.

Це цікаво  Цілющі властивості забрусу і його використання для лікування і профілактики захворювань

Лікування за допомогою мазі зовсім не єдиний рецепт бджолиного підмору. Досить ефективним засобом є настоянка з мертвих бджіл для лікування суглобів. Особливо якщо її комбінувати з іншими засобами, що мають лікувальний ефект.

Як зробити з підмору бджіл настоянку для суглобів

Препарат готують за класичним рецептом, заливаючи підмор спиртом у співвідношенні 1 столова ложка на 100 мл 40% медичного спирту або горілки. Суміш поміщають в ємність з темного скла і щільно закривають, після чого ставлять в темне місце на час не менше 14 днів. Особливою ефективністю настоянка підмору бджіл на горілці для суглобів володіє, якщо комбінувати її з 20% спиртовою настоянкою прополісу.

Застосування спиртної настоянки для суглобів повинне проходити за правилами:

  • разова доза препарату — 30-35 крапель;
  • вживати з такою ж кількістю прополисной настоянки;
  • запивати не менше 150 мл води;
  • кількість прийомів в день не менше трьох;
  • курс лікування — 90 днів.

Настоянка з бджолиного підмору для суглобів буде дуже ефективна в поєднанні з примочками, заснованими на тому ж речовині. Сировину подрібнюють, змішують з оливковою олією і змочують нею уражені ділянки. Це так званий лінімент на основі мертвих бджіл.

Щоб лікування суглобів підмором дало ефект, слід проводити його регулярно і тривалий час. Відгуки про застосування бджолиного підмору свідчать, що препарати на його основі не викликають значних побічних ефектів, тому можуть безпечно застосовуватися на постійній основі. Лікарі рекомендують розпочати терапію з примочок і кремів, які накладають на короткий час, поступово з кожним днем збільшуючи період терапії. Можливі почервоніння свідчать про алергії. В інших же випадках препарати легко переносяться.

Суглобові захворювання, як правило, активно проявляють себе навесні і восени. Щоб попередити загострення проблеми, рекомендується в якості профілактичного заходу використовувати настойку або відвар, дія яких дозволить усунути хворобу до її початку.

Це цікаво  Перга: користь і шкоду для людини

You May Also Like

Avatar

About the Author: pasichnyk

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *