При будь жіночих проблемах і захворюваннях допомагає бджолина перга?

Продукти бджільництва здавна затребувані прекрасною статтю. Як для краси, так для здоров’я. Однак, чим корисна бджолина перга для жінок, відомо багатьом мешканкам міст, відірваним від природи і далеким від сільського життя.

Про мед більшість жінок наслышано, а ось про інших засобах, що виробляються бджолами, подання майже у всіх досить туманне. Між тим перга здатна позбавити жінок і дівчат від багатьох проблем як здоров’я, так і в зовнішності.

У чому користь перги?

При будь жіночих проблемах і захворюваннях допомагає бджолина перга?

З довгого переліку того, чим корисна перга бджолина для жінок, найбільш важливо наступне:

 1. Лікування безпліддя.
 2. Нормалізація обмінних процесів і зниження ваги.
 3. Омолоджування організму.
 4. Полегшення клімактеричного періоду.
 5. Поліпшення стану шкіри.

Особливості жіночої психології такі, що зовнішність для представниць прекрасної статі не менш важлива, ніж здоров’я. Унікальність застосування перги для жінок полягає як раз в поєднанні ефекту зовнішнього і внутрішнього, в нормалізації відбуваються в організмі процесів і відновлення зовнішньої привабливості.

Як діє і з чого складається?

Користь перги обумовлена її складним складом, що поєднує в собі цілісні рослинні квіткові речовини і білкові компоненти слини бджіл, за допомогою якої вони обробляють і консервують пилок і нектар.

Перга порівнянна за багатства, що містяться в ній компонентів з маточним молочком, але має більш сильною біологічною дією на все що відбуваються в організмі процеси, включаючи гормональні та імунні.

Цей бджолиний продукт містить більше сотні речовин та їх сполук, з яких жіночого організму, найбільш важливі:

 • вітаміни груп «В», «Е», «А», «D», «РР»;
 • жирні кислоти;
 • амінокислоти;
 • мікро – та макроелементи.

Цей продукт унікальний тим, що бджоли не переробляють зібране квіткове сировину, а тільки покривають, практично консервують його. Завдяки цьому в перге зберігаються незмінними активні квіткові речовини і присутні важливі для їх засвоєння білкові компоненти.

Це поєднання робить бджолиний продукт одним з найбільш потужних природних Бадів, що надає оздоровчу дію на організм і здатним впоратися з такими проблемами, як:

 1. Депресії, стреси, зневіру та інші психоемоційні розлади.
 2. Ослаблений або нарушившийся в силу тривалого прийому ліків імунітет.
 3. Гормональні порушення і збої, «перебудови» в організмі, наприклад, при настанні клімаксу або ж в перехідному віці.
 4. Авітаміноз.
 5. Порушення обміну речовин та його наслідки – зайва вага, вугрові висипання на шкірі, проблеми з волоссям або нігтями.
 6. Безпліддя, в тому числі і неможливість зачати дитину не встановлюються медичними методами причин.
 7. Нормалізація співвідношення складових елементів у крові, підвищення рівня гемоглобіну та активності еритроцитів, зниження загустіння крові і запобігання утворення тромбів.
 8. Поліпшення процесів метаболізму і природного детокс, тобто самостійного очищення органів від шлаків.
 9. Інтенсивне живлення внутрішніх шарів епідермісу, прискорення регенерації клітин, що призводить до оздоровлення шкіри і поліпшення її зовнішнього вигляду.
Це цікаво  Чай з імбиром і медом: рецепт від кашлю

Всі ці корисні властивості перги не тільки важливі для жінок, але і вигідні, оскільки фармацевтичних аналогів з даним комплексом впливу на організм не існує. Тобто, ложка продукту, створеного бджіл у вуликах, замінює декілька приготованих фармацевтами Бадів і вітамінних комплексів.

До того ж перевагою бджолиної продукції є і повне засвоєння знаходяться в ній речовин, включаючи вітаміни без використання додаткових засобів. Тобто, якщо фармацевтичний хімічно синтезований вітамін «А» засвоюється виключно в поєднанні з тваринними жирами, наприклад, сметаною, і то не в повному обсязі, то що містяться в перге вітаміни та інші елементи не вимагають змін у харчуванні для засвоєння.

Цим якістю перга для жінок особливо важлива, адже в ній представлені такі рідкісні і важкозасвоювані вітаміни, як «В9» і «В2», необхідні для клітинної регенерації, прискорення процесів кровотворення та білково-жирового балансу.

Тобто ці вітаміни необхідні для нормального місячного біологічного циклу, усунення жирності шкіри та засмальцьованості волосся, жирового обміну в тканинах, а не накопичення жирових відкладень у вигляді целюліту і для багатьох інших моментів, важливих виключно для жінок.

Також в перге міститься фолієва кислота, яка необхідна для здоров’я судин, м’язової тканини внутрішніх жіночих органів та забезпечення їх еластичності. Особливо важлива еластичність тканин при пологах. Саме нестача фолієвої кислоти призводить до розривів, кровотеч та інших ускладнень.

Чи завжди можна вживати пергу?

Як і будь-біологічно активний лікувальний продукт, приймати даний засіб можна не завжди, у виробленого бджолами БАДа є строгі протипоказання.

Ні при яких обставинах та в якій кількості це засіб можна використовувати при наявності міоми матки. При цьому діагнозі не слід користуватися даними засобом навіть зовнішньо, а оскільки перга бджолина в косметології широко задіяна, при відвідуванні кабінету косметолога необхідно детально з’ясовувати склад використовуваних коктейлів і інших косметичних засобів.

Це цікаво  Як приймати настойку прополісу при лікуванні хелікобактер пілорі?

Особливо це актуально для апаратної косметології, в якій часто застосовуються індивідуально розроблені омолоджуючі суміші. Використання перги при міомі матки навіть у незначних кількостях стає каталізатором для розвитку захворювання.

До інших протипоказань, за наявності яких прийняти приготоване бджолами лікувальний засіб неможливо, відносяться:

 • цукровий діабет обох типів або ж схильність до цієї хвороби;
 • кишкові кровотечі і гемороїдальні освіти;
 • гіперактивність, схильність до легкій збудливості, істеричність;
 • біполярні розлади, шизофренія та епілепсія;
 • СНІД і ВІЛ;
 • відмова нирок або віддалена нирка, дисфункція надниркових залоз;
 • погана згортання крові, непереносимість ацетилсаліцилової кислоти, схильність до кровотеч.

Онкологічні захворювання, сконцентровані поза статевої системи, не є повною протипоказанням, але те, чи можна приймати бджолиний БАД і як саме його пити, при таких хворобах залежить від думки лікарів.

Як потрібно приймати?

Те, як правильно вживати пергу, залежить від цілей її використання, але існують і загальні рекомендації АПІ терапевтів для застосування цього засобу. Саме від них відштовхуються лікарі, обговорюючи доцільність прийому та дозування з пацієнтками.

Загальні рекомендації того, як приймати бджолиний БАД, полягають у наступному:

 1. 2-3 рази за день, на порожній шлунок, за 20-30 хвилин до їжі.
 2. Від однієї до трьох чайних ложок за прийом – для профілактики, по 50-70 мікрограмів на кожен кілограм ваги в лікувальних цілях.
 3. Тривалість курсу від 1 до 3 місяців, 1 місяць – профілактичний прийом, від 2 до 3 – лікування.
 4. Перерва між лікувальними курсами – від 1.5 до 2 тижнів, профілактичний прийом потрібно повторювати 2-3 рази на рік.

Схема застосування та дозування змінюються в залежності від того, для чого приймається бджолиний БАД.

Для омолодження

Перга ефективна в якості засобу від зморшок як мімічних, так і вікових, в косметології використовується не один десяток років. Воно входить і в склади в різних готових косметичних засобів – кремів, масок, пилингующих скрабів.

Це цікаво  Як застосовується настоянка воскової молі в медицині?

Як стверджують численні відгуки жінок різних вікових груп, найбільш ефективно поєднання зовнішнього місцевого застосування і внутрішнього прийому цього продукту.

Рецепти домашніх масок і кремів залежать від типу шкіри, але є і універсальний спосіб впорається зі зморшками. Потрібні такі інгредієнти:

 • перга, дві столові ложки;
 • тепла мінеральна природна вода, газована – половина склянки;
 • столова ложка натуральної жирної сметани.

Всі компоненти змішуються до повністю однорідної маси. Наноситься крем безпосередньо на зморшкуваті ділянки. Змивати його потрібно після підсихання, тобто через 30-40 хвилин.

Користуватися масками та кремами, приготованими на основі бджолиних продуктів можна не частіше 2-3 разів у тиждень, при поєднанні зовнішніх коштів з прийомом всередину. Маски роблять один раз у тиждень.

Внутрішній прийом з омолоджуючими цілями повністю аналогічний профілактичному.

Для зачаття

Бджолиний БАД рекомендується до прийому від безпліддя нез’ясовного з медичної точки зору, тобто в тому випадку, коли обидва партнера здорові, повністю сумісні і здатні до зачаття, але його не відбувається.

У 80% таких випадків справа виявляється в недозревании яйцеклітин, а застосування перги повністю вирішує цю проблему.

Прийом здійснюється за наступною схемою:

 1. 80-90 мікрограмів на кожен кілограм ваги.
 2. Щодня, по 2 рази, з ранку і перед 18:00.
 3. Тривалість курсу – 1,5 місяців з перервою на 2 тижні.

Перга при безплідді невстановленого типу допомагає швидко, зазвичай зачаття відбувається вже після 1-2 курсу прийому приготованого бджолами кошти.

Для схуднення

Перга для схуднення приймається точно так само, як і в профілактичних цілях, в тому ж дозуванні і за тим же графіком.

Ефективність засобу при боротьбі із зайвою вагою у жінок пояснюється тим, що наявність кілограмів викликано порушеннями в гормональному балансі і обмінних процесах. Бджолиний БАД призводить ці функції організму в норму, при цьому сприяє самостійному очищенню організму від токсинів і шлаків.

Бджоли створили дивовижний продукт, який здатний піклується про жінку в комплексі, сполучаючи оздоровлення організму з підтримкою зовнішньої привабливості. Тому за відсутності протипоказань, пергою потрібно користуватися, як для усунення наявних проблем, так і для профілактики їх появи.

You May Also Like

Avatar

About the Author: pasichnyk

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *