Прополіс для очей: як зробити краплі

Визначення прополісу

Прополіс – своєрідний клей, який у вулику виконує захисну і дезінфікуючу функції. Саме це останнє властивість і підштовхнуло дослідників до того, щоб спробувати створити ліки на цій основі. Що ж, досліди виправдалися.

Прополіс для очей

 

Хімічний аналіз показав, що бджолиний клей містить неймовірну кількість лікарських речовин, мінералів, компонентів, вітамінів, необхідних для функціонування людського організму.

Цікаво те, що для лікування очних хвороб прополіс застосовується в рази частіше, ніж мед. Мова йде про таких продуктах, отриманих з вищезазначеного клею:

 • мазі;
 • витяжки;
 • розчини.

Очні захворювання, симптоми

У наш час такого роду хвороби дуже поширені. Пов’язано це з тим, що випускається велика кількість відеотехніки, яка негативно впливає на зір, хоч багато компаній це заперечують. Часто ми отримуємо не те щоб сформувалося захворювання очей, а симптоми, які віщують мало хорошого:

 • сльозоточивість;
 • різь в очах;
 • погіршення зору.

При виникненні цих симптомів рекомендується звернутися до лікаря. У деяких випадках можливе звернення до нетрадиційної медицини, яка активно працює з прополісом. Існує безліч методів лікування очей, які дозволяють уповільнити розвиток таких небезпечних очних захворювань, як:

 • катаракта;
 • глаукома.

Лікування прополісом немає побічних ефектів

Але в цілому потрібно відзначити, що найбільшу ефективність кошти з прополісу знаходять у лікуванні хвороб очей, які є не такими важким. Звичайно, з ними може впоратися і традиційна медицина, але в ряді випадків це клопітно і дорого. Перерахуємо ці захворювання очей:

 • кон’юнктивіт;
 • запалення слизової;
 • кератит.

Головним достоїнством засобу є те, що не спостерігається ніяких побічних ефектів, воно не може пошкодити очі, тобто дія відбувається миттєво без будь-яких негативних наслідків. У ряді випадків спостерігаються алергічні реакції. Якщо є несумісність з продуктами бджільництва, то не рекомендують використовувати прополіс для лікування очей.

Це цікаво  Цілющі властивості бджолиного пилку – обніжжя та правила її застосування

Краплі з прополісу для очей

В даний час багато хто задається питанням, де купити краплі з прополісу для очей. Радимо почитати відгуки. Насправді, придбати досить просто. Головне, прочитати інструкцію по застосуванню і не помилитися з дозуванням і часом прийому.

З’являється в ряді випадків і інше питання: як зробити краплі для очей з прополісу.

Виявляється, виготовляються вони дуже просто. Потрібно заморозити прополіс, потім розтерти, потім змішати з водою 10 до 1. Засіб гріється на водяній бані. Фільтрується через марлю

Метод Жданова: прополіс для очей

Одним з найпопулярніших способів лікування є прополіс для очей по Жданову. Справа в тому, що цей метод поєднує медичну і магічну складові. Тобто ми готуємо той же водний розчин, тільки використовуємо воду, яка оброблена попередньо карельським мінералом. Жданов вважає, що така вода підсилює властивості речовини, в результаті ефект подвоюється. Сучасна наука відноситься до способу скептично, оскільки причин для того, щоб карельський камінь очищав, а не забруднював воду, немає.

You May Also Like

About the Author: pasichnyk

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *