Прополіс при цукровому діабеті: допомагає чи ні

Прополіс – продукт бджільництва, здатний вилікувати багато недуг. До однієї з таких хвороб відноситься цукровий діабет. Це порушення в роботі підшлункової залози. Щоб усунути проблему, можна використовувати прополіс при цукровому діабеті.

Прополіс при цукровому діабеті

Навіщо застосовують прополіс при діабеті?

Це речовина у своєму складі містить значну кількість глюкози. Відповідно, при його вживанні буде підвищуватися рівень цукру в крові. Але при регулярному використанні кошти можна вилікувати хворобу. Це пов’язано з тим, що ліки налагоджує обмінні процеси і відновлює роботу підшлункової залози. Необхідно скорегувати харчування.

Цукровий діабет – це комплексне порушення всіх видів обміну речовин в організмі. Так, при розщепленні глюкози утворюється багато вільних радикалів, які ні з чим не зв’язуються. Це явище допоможе усунути прийом прополісу або маточного молочка.

Дані речовини при застосуванні повністю з’єднують вільні радикали і виводять їх з організму. Відповідно, не утворюється багато глюкози, і підшлункова залоза працює нормально.

Прополіс при цукровому діабеті 2 типу

Незважаючи на високий вміст вуглеводів і глюкози, речовину призначають діабетикам з 2 типом недуги. Ця категорія пацієнтів зазвичай використовують інсулін, так як його організм виробляє в невеликій кількості. Призначають засіб таким пацієнтам 3 рази на добу. Потрібно розжовувати грудочку 10 хвилин.

У день необхідно вживати 10-15 г речовини

Допомагає прополіс при цукровому діабеті

Для того щоб побачити ефект, необхідно тривалий час приймати ліки. Зазвичай ефект видно після кількох тижнів вживання речовини. Але народні цілителі рекомендують приймати засіб кілька років. Це пов’язано з поступовою нормалізацією роботи підшлункової залози. Лікування цукрового діабету прополісом тривалий і вимагає терпіння. Для кращого ефекту продукт доповнюють такими рослинами:

  • липа;
  • гранат;
  • чорноплідна горобина;
  • кропива;
  • подорожник.
Це цікаво  Секрети приготування медовухи без кип'ятіння і кращі її рецепти

З цих продуктів готують відвари або соки. При постійному використанні можна істотно зменшити дозу інсуліну. Протипоказань у кошти практично немає. Це лише індивідуальна непереносимість речовини. Лікувальні властивості речовини очевидні. Варто зазначити, що лікування прополісом діабету ефективне і допомагає повністю зцілитися від недуги.

You May Also Like

About the Author: pasichnyk

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *