Прополіс-спрей для дітей і дорослих

Спрей — вельми популярна лікарська форма для доставки діючих речовин безпосередньо до місця впливу, наприклад, в горло. Багато природних і хімічних речовин входять в основу препаратів подібного типу. Не став винятком і вельми корисний прополіс, спрей на основі якого вже зовсім не дивина, адже в аптеках зараз досить багато препаратів подібного штибу.

Спрей-прополіс — відмінний засіб для лікування болю в горлі

Здавалося б, дана речовина — класичний представник народної медицини, для якої характерні різні примочки, ванни, настої або інші методи, наприклад, укутати ковдрою і зіпрівати, щоб перемогти інфекцію. Але прополіс може діяти ефективно в будь-якій лікарській формі, тому і реалізується як класичний препарат, ціна на який досить доступна.

Склад і властивості

Існує досить багато комбінацій прополісу в спреях. Це може бути як чиста речовина або комбінація з іншими. Так, спрей «Швидка допомога» з прополісом має у своєму складі не єдиний природний компонент, тут багато різних лікарських трав.

Також до складу подібних форм завжди входить пропіленгліколь, який забезпечує утримання вологості в потрібних межах. На жаль, на відміну від інших форм, спрей самому виготовити практично неможливо, тому доведеться задовольнятися тільки покупними варіантами, такими як прополіс-спрей «Алтайський букет», «Швидка допомога» і т. д. До того ж вони підходять не тільки дорослим, але й дітям.

Інструкція по застосуванню

Насамперед потрібно визначитися, хто є цільовою групою препарату. Так, прополіс-спрей для дітей вживається в дещо іншій кількості, все це зазначено в інструкції. Другий момент — захворювання. Згідно відгуками, препарат має наступне дію або властивість:

  • протизапальний;
  • антисептичну;
  • бактерицидна;
  • противірусна;
  • фунгіцидну;
  • знеболювальне;
  • ранозагоювальний і т. д.
Це цікаво  Медовуха з забрусу: рецепт

Зважаючи на це застосовується при таких хворобах: захворювання ротової порожнини і верхніх дихальних шляхів, нижніх дихальних шляхів і легенів, стоматологічні проблеми. Використовувати препарат потрібно так: очистити рот теплою водою, після чого затримати дихання і бризнути в горло спрей. Утримуватися від харчування і пиття не менше 20 хвилин. Рекомендується регулярне вживання препарату.

Щоб спрей не викликав алергічну реакцію (хоча відгуки користувачів свідчать, що препарат, навпаки, позбавляє від алергії), рекомендується спочатку спробувати нанести його на шкіру і побачити, чи не з’являються почервоніння.

В цілому препарат чинить дію м’яко, він ефективний, безпечний, простий у використанні. До того ж на ринку, особливо в Москві, представлено кілька принципово різних засобів, між якими можна вибрати ідеальне для себе як за ціною, так і за дії.

You May Also Like

Avatar

About the Author: pasichnyk

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *