Прополіс від раку: міф чи реальність

Що таке прополіс

Прополіс – це бджолиний клей. Використовується бджолами для будівництва та облаштування вулика, а також для захисту і дезінфекції.

Прополіс від раку

Справа в тому, що ця речовина володіє сильним антибактеріальним дією, спрямованим на збереження сім’ї. Чудодійні властивості речовини були відомі з давніх часів, але з ряду причин традиційна медицина відмовляється від прополісу, хоча в аптеці вже почали продаватися настоянки, мазі та інші продукти. Застосування дуже просто, можна ознайомитися з нюансами в інструкції. Прополіс від раку застосовується нерідко, так як можна приготувати кошти самостійно в домашніх умовах.

Призначення

Якщо вам ставлять страшний діагноз, як злоякісна пухлина, то навряд чи який-небудь лікар випише прополіс проти раку. Справа в тому, що існують інші методи лікування, які розробляються і розвиваються. Не варто їх ігнорувати. Але в той же час можна використовувати бджолиний клей як допоміжний засіб, будучи впевненим, що воно не принесе ніякої шкоди. Зрозуміло, потрібно повідомити про це вашого лікаря.

Взагалі будь-яке самолікування загрожує, і наслідки тільки на вашій совісті.

Види застосування

Препарати прополісу надають різну дію в залежності від того, в який вони випущені формі. Мова йде про те, що можливо самостійне приготування кількох видів ліків. Те ж саме можна купити в аптеці, але коштувати це буде в рази дорожче. Отже, перерахуємо основні засоби:

  • настоянка;
  • розчин;
  • мазь;
  • масло.

Зрозуміло, в домашніх умовах простіше всього робляться настоянка та розчин.

Застосування без призначення лікаря небезпечно

Лікування раку легенів прополісом — непроста річ, і тут потрібно знати, що існує два основних способи використання препаратів: зовнішній і внутрішній. Іноді їх поєднують, але не підтверджено, що дія від цього посилюється. Застосування без призначення лікаря небезпечно.

Це цікаво  Настоянка прополісу на спирту і горілки в домашніх умовах: застосування та відгуки

Приготування

Показань до застосування препарату багато: захворювання печінки, нирок. Також використовується прополіс при раку легенів і багатьох інших хворобах. Але потрібно знати, як готуються основні засоби, а саме спиртова настоянка і водний розчин.

Найбільшою популярністю користуються 10% розчини. Це означає, що прополіс-вода або прополіс-спирт повинні знаходитися у пропорції 1:9. Починають з того, що заморожують клей, потім натирають його на тертці. Після цього речовина змішується з водою або спиртом і нагрівається на водяній бані. В кінці потрібно не забути профільтрувати ліки. Перед застосуванням рекомендується охолодити.

You May Also Like

Avatar

About the Author: pasichnyk

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *