Рецепти використання бджолиного підмору при лікуванні онкологічних захворювань

Про користь бджолиного підмору при онкології, різних рецептах по його застосуванню відомо багатьом, а відгуки про використання цього засобу як від хворих, так і від лікарів, виключно позитивні, проте мало хто замислювався про те, що ж це за продукт.

Між тим підмор – північне слов’янське назва відомого в народній медицині практично всіх країн продукту, що представляє собою не що інше, як сушений трупик бджоли, тобто це фактично мумії комах.

Як лікуються?

Рецепти використання бджолиного підмору при лікуванні онкологічних захворювань

Незалежно від захворювання і конкретної обраній методики, все лікування бджолиним підмором заснований на дії на організм бджолиної отрути, який зберігається в останках комах при процесі муміфікації.

Існує велика кількість накопичених століттями рецептур приготування різних лікарських засобів з цього продукту, а також методик, призначених для лікування того чи іншого захворювання.

Як відзначають відгуки від користувалися підмором, від лікарів-онкологів і, зрозуміло, від АПІ-терапевтів, тобто – фахівців по використанню продукції бджільництва в лікувальних цілях, лікарські засоби, виготовлені на основі бджолиних мумій, успішно борються з раковими клітинами, а таке захворювання, як мастит – повністю виліковують.

У чистому вигляді бджолиний підмор при онкології, як і при інших хворобах, не використовується. Мумії бджіл – це лікувальну сировину для приготування різних засобів, які вживаються в оздоровчих цілях. З підмору готують:

 1. Відвари.
 2. Настоянки.
 3. Мазі і компреси.
 4. Теплі суміші.

Згідно з накопиченим в народній медицині знань, тобто фактично – зі статистичними даними, кожен з методів приготування має свої «улюблені» хвороби, проти яких виявляється найбільш дієвий.

Відварами лікують:

 • онкологічні та інші пухлини;
 • хвороби, пов’язані з функціональністю щитовидної залози;
 • нездужання, розлади та захворювання в сечостатевій сфері, від статевої слабкості і безпліддя, до дисфункцій сечового міхура і проток.

Настоянками, витриманими на спирту, лікуються такі недуги:

 1. Онкологічні пухлини.
 2. Міоми.
 3. Кісти.
 4. Серцеві та судинні хвороби.
 5. Патології нирок.
 6. Хвороби печінки.
 7. Розлади в імунних процесах.
 8. Розумова неповноцінність, як називають цю недугу в народі – слабоумство.
 9. Епілепсія і шизофренія.

Мазі, як і компреси, використовуються в терапії таких захворювань:

 • хвороби суглобів і болі в них, пов’язані зі зміною погоди;
 • варикози;
 • тромбофлебіти;
 • синці і розриви капілярів;
 • набряклості.

Теплі суміші, що містять підмор, в основному застосовують для лікування очних захворювань, включаючи глаукому. Також лікувальні властивості сумішей з муміями бджіл успішно знімають з очей напруга при таких розладах зору, як короткозорість і далекозорість.

Це цікаво  Імбир, лимон і мед для імунітету: рецепт

За рахунок чого і як допомагає?

Успішне застосування цього засобу в народному лікуванні різних хвороб, включаючи рак, обумовлено властивостями продукту.

Бджолина отрута, повністю зберігається при процесі муміфікації, і проявляється в будь приготовленої із засобу лікарській формі, є наймогутнішим із відомих природних антиоксидантів.

При попаданні в кров і разом з нею в мутовані від раку клітини, це речовина в буквальному сенсі розриває змінені хворобою тканини і запобігає ріст нових, виявляючи стимулюючий і оздоровлюючий ефект на неушкоджені онкологією сусідні ділянки.

Другий за значимістю після отрути компонент бджолиного підмору, при онкології має не менш важливе значення, ніж отрута, це – хітозан, біологічний компонент покриву бджоли. Ця речовина впливає на склад крові, регулює співвідношення лужних і кислотних складових у клітинах, очищає лімфу і перешкоджає розростанню злоякісних клітин, локализуя область пухлини.

Як потрібно приймати?

Успішність використання бджолиного підмору при онкології залежить від дотримання рецептури приготування лікувальних засобів і від правильності з безпосереднього прийому.

Дозування та застосування лікарських засобів, виготовлених з бджолиного сировини – індивідуальні. Кількість, у якому слід приймати бджолиний підмор, залежить від ваги і віку хворого, а те, як брати – від стану та виду пухлини. Усереднені рекомендації для застосування цього лікарського засобу залежать і від того, в якій формі воно приготовлено.

Якщо бджолиний підмор приготований, як настоянка на горілці або спирті, то перші дні лікування кількість крапель дорівнює числу років приймає настій людини. В подальшому, в залежності від того, як препарат переноситься, дозування поступово збільшується, до подвоєного кількості років приймає.

Приймати ж настоянку потрібно за три рази, кожен день. Перший етап свого роду тестовий, при якому використовується кількість крапель, рівне віком хворого людини, триває від 5 днів до тижня.

При гарній переносимості зілля, дозування збільшується на 1-2 краплі щоденно, після того, як вона стає дорівнює віком хворого, слід зробити перерву, який цілком можна використовувати для проходження медичного обстеження і порівняння стану пухлини до початку курсу прийому настойки і по його завершенні.

Інший метод використання настоянок підмору при раку відрізняється тим, що кількість прийнятих крапель визначається не віком, а вагою хворої людини. Даний спосіб використовується для лікування хворих з розвиненою онкологією, тобто в тому стані, при якому втрата ваги вже стає очевидна і стабільна.

Відвар на основі бджолиних мумій застосовується інакше. Кількість крапель, потрібне для конкретної людини розраховується за формулою «загальна вага мінус третину», тобто щоденне дозування, в середньому, становить від 12 до 32 крапель.

Це цікаво  Причини виникнення подагри і способи її лікування за допомогою меду

Як готувати?

Рецепти приготування необхідних при лікуванні онкологічних хвороб відварів і настойок різні, але мають спільну характерну особливість –у них використовуються муміфіковані останки бджіл як екстракт, який необхідно розбавляти.

Рецепти приготування лікарських засобів є свої в кожному селі і селу, проте, хоч вони і відрізняються тим, які інгредієнти, крім підмору, використовуються при виготовленні, загальна схема самого процесу однакова.

Для приготування відвару потрібно дві великі дерев’яні ложки сировини, при використанні звичайних столових – 3-4 ложки. Підмор треба розмішати в півлітра теплої води і поставити на повільний вогонь. Інтенсивне кипіння не потрібно. Нудиться таким чином відвар від години до двох, залежно від того, наскільки свіжа сировина використовується для його приготування. Чим свіже підмор, тим менше його потрібно варити.

У відвару є термін придатності – це три доби з моменту зняття з вогню і умови зберігання – зберігати готове засіб слід в неметалевої посуді, закритою від пилу і захищеною від попадання сонячних променів, у прохолодному місці. Нижня полиця дверцят холодильника для цього цілком підходить.

Спиртові настої готуються протягом 20-30 днів, залежно від ступеня свіжості бджолиних мумій. Якщо для виготовлення настою використовуються рецепти з горілкою, то пропорційне співвідношення підмору до напою буде – 1 до 1, а якщо для приготування береться спирт, то – 1 до 2.

При лікуванні онкологічних пухлин краще користуватися спиртом, але тільки з тієї причини, що горілка може містити будь-які домішки або смакові добавки, здатні вплинути на лікувальний продукт.

Суху сировину заливається спиртним і залишається настоюватися на строк від 20 до 30 днів, при цьому необхідно двічі на добу добре збовтувати майбутнє ліки. Для приготування слід використовувати неметалічну посуд, зі стінками, що не пропускають світло.

Зрозуміло, ємність повинна бути ізольована від пилу, але при цьому потрібно забезпечити доступ повітря. В якості кришки можна використовувати кілька шарів марлевої тканини, через які легко процідити ліки після закінчення терміну настоювання.

Процес настоювання потребує певних умов – температура повинна бути постійною, прохолодною, але кімнатної. Рівень вологості теж не повинен підніматися і опускатися. У міських умовах хорошим місцем для приготування ліків стане комора в передпокої. Не можна залишати ємність з настоєм у вбудованих ящиках під підвіконнями, оскільки температура і вологість у них нерівномірні.

Це цікаво  Поширені способи лікування геморою за допомогою меду

Термін зберігання спиртового настою не має обмежень, але ліки повинне зберігатися в темній неметалевої посуді, щільно закритою і захищеною від перепадів температури. Вживати слід разом з водою, тобто капати краплі в стакан води.

Що можна додати?

Народні рецепти можуть містити не тільки підмор, воду або спирт, але й інші компоненти, що мають додатковий, допоміжне значення, не впливають на користь і шкоду ліки.

До спиртовим настою можна додавати різні збори трав, їх вибір повинен бути зумовлений загальним станом здоров’я. Тобто, при хворобах шлунка є сенс додати до настаиваемому подмору подорожник, при поганому сні – мелісу або хміль, при недугах нирок – шавлія або ромашку.

Кількість додаткових інгредієнтів не повинно перевищити половину кількості використовуваного основного сировини, обсяг спирту або горілки не змінюється.

До відварів трави додають так само, як і до спиртовим настоїв, але крім них ще існують рецептури з плодами шипшини, обліпихою, яблучним оцтом, гранатовими корочками.

Щодо відварів діють ті ж правила пропорцій, що і у виготовленні настоїв, тобто підмор при онкології є основним діючим в лікувальний засіб речовиною, застосування додаткових компонентів має загальнозміцнюючий, тонізуючий, свого роду «попутний» характер. Відповідно, кількість будь-яких добавок, разом узятих не повинна перевищувати половини обсягу бджолиного сировини.

Відгуки

«Лікуюся від раку шлунка вже кілька років. Підмор використовую пару років, результативність ліки в рази вище звичайних процедур. Пухлина почала стискатися вже після першого курсу. Користуюся спиртовими настоянками, купую готовими в магазині апітерапевтичних коштів, беру з додаванням трав, для зміцнення імунітету» – Веніамін, 51 рік.

«Застосовую кошти апітерапії не так давно, пропилу тільки два курсу. За порадою доктора п’ю відвари, готую сама. Хочу відзначити той факт, що підмор – засіб, не викликає алергії, перевірила це на собі. Мед не приймаю навіть в невеликих кількостях, а на підмор такої реакції немає. Самопочуття покращилося, пухлина зменшилася, але перестала рости» – Ганна, 46 років.

«Про підмор знаю давно, пила відвар з нього при скиданні ваги після пологів. Коли діагностували пухлину в легенях, не роздумувала ні хвилини, відразу сповістила онколога про те, що лікуватися буду тільки бджолиними настоями. Обстежилася після пропития трьох курсів настоянок. Пухлина стала менше, локалізованішим. Продовжую лікування. Роблю настоянку сама, на горілці, додаю в неї полин, чебрець і ромашку» – Карина, 52 роки.

You May Also Like

Avatar

About the Author: pasichnyk

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *