Секційний стільниковий мед: користь

Стільниковий Мед секційний має дуже ніжний, приємний смак, особливо зібраний з лугового різнотрав’я або з липи, світлий і запашний. Його можна дарувати як сувенір. Бджолярі-умільці придумали секційні рамочки різних форм: круглі, квадратні, фігурні.

Секційний мед

Користь стільникового меду

Стільниковий Мед секційний для людського організму дуже цінний. Цей продукт володіє всіма цілющі властивості меду і використовується для профілактики і лікування безлічі захворювань. Для здорових людей це антиоксидант, протизапальний та імуномодулюючий засіб. Про це багато пишеться і говориться. Але у стільниках, у запечатаному вигляді корисні властивості меду зберігаються найкращим чином.

Такий мед ароматний, він не вбирає сторонні запахи з повітря, він не стикається з металевої медогонкой, не має контактів з посудом, одним словом, з усім тим, що могло б погіршити його корисні властивості.

Як отримати стільниковий мед секційний

У промислових масштабах секційний мед не виробляють через чималих трудозатрат і великої кількості стільників. При його продажу з вулика убуває якусь кількість стільників, тому бджоли витрачають час для їх відбудовування.

Секційного меду дуже мало зустрічається у продажу в магазинах і на ринках

Щоб отримати стільниковий мед, потрібно зробити наступне:

  • секційні рамки, розміром 110 мм*110 мм*45 мм поміщають в рамки магазинних надставок;
  • виставляють бджолам під час щедрого медозбору;
  • бджоли заповнюють клітинки медом і запечатують;
  • після цього готові стільники відбираються, упаковуються і реалізуються.

Технологія отримання меду стільникового секційного

Міні-рамки для секційного меду збираються в стандартній рамці і підставляються сім’ї між розплодом і сушею. Бджоли починають їх відбудовувати. Через п’ять днів рамка з секціями, відбудованими наполовину, виймається і переформатується: крайні, напівзаповнені, ставляться в центр для подальшої роботи, а відбудовані – по краях.

Це цікаво  Якими корисними властивостями володіє мед з зніту і якими протипоказаннями?

Після того як всі міні-рамки-секції будуть відбудовані, магазинна рамка поміщається сильної сім’ї для заповнення медом. Заповнення знову починається з центральних секцій, знову виробляють переформатування: крайні секції, незаповнені, ставляться в центр, а повні потрібно вчасно дістати, щоб стільники не втратили товарний вид і не заразилися личинками воскової молі.

Секційний стільниковий – це найбільш якісний мед

У магазинах і супермаркетах продається мед, розфасований в красиві баночки. Як правило, такий мед пішов теплову обробку, був розбавлений наповнювачами і втратив основні цілющі якості. Мед в сотах не можна підробити. Якщо він надходить до споживача, то можна бути впевненим у його справжності завдяки його цінним оболонці.

You May Also Like

Avatar

About the Author: pasichnyk

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *