Схема прийому та протипоказання до застосування перги при онкології

Перга – продукт бджільництва, успішно використовується при онкології в доповнення до основної терапії, схема його прийому узгоджується з лікуючим лікарем, з ним же обговорюються і наявні протипоказання, так як відгуки про продукт суперечливі, займатися самолікуванням, не ставлячи докторів, не бажано.

Перга бджолина – це узагальнююча назва, що позначає воно пилок, зібраний бджолами з квітів і утрамбовану комахами з допомогою слини у соти. Завдяки ферментам, що містяться в слині бджіл, пилок проходить етап бродіння, після чого консервується.

Безпосередньо самі комахи використовують пергу для зміцнення воскових стільників, харчування та вироблення маточного молочка, цей продукт – корисний джерело практично всіх, необхідних організму речовин, є потужним біологічним стимулятором, що особливо важливо при раку.

Як діє і з чого складається?

Схема прийому та протипоказання до застосування перги при онкології

Перга фактично є одним з кращих природних Бадів, так як складають понад 200 різних компонентів, які об’єдналися в єдине ціле.

При хіміотерапії особливо важливі такі елементи складу перги, як:

 1. Амінокислоти, серед них 20 повністю засвоюваних і незамінних для нормалізації життєвих процесів у клітинах людського тіла.
 2. Засвоювані вуглеводи, більшу частину цих компонентів складають сахароза і фруктоза.
 3. Жирні кислоти, в тому числі і групи «Омега».
 4. Фенольні сполуки, що несуть антиоксидантні функції, здебільшого ці компоненти «молодості клітин» представлені флавоніди і фенолокислотами.

Важливу роль у підтриманні стану онкологічних хворих і сприятливого прогнозу для основного лікування пухлин мають антианемічні властивості даного продукту. Містяться в ньому активні залізо, мідь, марганцы, кальцій і фосфор надають інтенсивний вплив на процеси кровотворення, імунну силу організму і метаболізм.

Не менш важливі і корисні властивості продукту, обумовлені наявними в ньому вітамінами, при терапії ракових хворих найбільш необхідні:

 • «З»;
 • «В1»;
 • «В2»;
 • «В6»;
 • «Р» і «РР»;
 • «А»;
 • «Е»;
 • «D».

В результаті регулярного прийому перга впливає на організм хворого, надаючи наступне дію:

 1. Тонізуючий на клітинному рівні.
 2. Загальнозміцнюючий, що важливо для підтримки імунітету при проводяться процедурах.
 3. Противірусну і протимікробну, що має колосальне значення в сезон застуд і епідемій грипу, так як при проводяться специфічних процедур, спрямованих проти ракових клітин, люди найбільш ослаблені і схильні до ризику респіраторних хвороб.
 4. Протизапальний і загоює ушкодження клітинних мембран.
Це цікаво  Поширені способи лікування геморою за допомогою меду

Лікування раку, що включає процедури опромінення та хіміотерапії, надає негативну дію на весь організм в цілому. Тому схему терапії та прийому ліків доктора «розбавляють» всілякими вітамінними і мінеральними комплексами, рекомендують вживати Бади, дотримуватися дієт та здорового способу життя.

Пергою можна замінити цілий перелік вітамінних препаратів та Бадів, так як продукту з більш насиченим, універсальним і оптимальним для засвоєння в організмі складом просто не існує.

Хворим раком потрібно вживати пергу для нормалізації психоемоційного стану, кращої переносимості фізичних навантажень, підвищення апетиту, забезпечення здорової і повноцінної функціональності кишечника і шлунка, поліпшення якості сну, відновлення клітинної регенерації і прискорення загоєння зовнішніх пошкоджень, наприклад, котячих царапков.

Продукт стимулює всі, що відбуваються всередині організму людини, процеси, прискорює кровотворення і, що важливо для страждаючих від атеросклеротичних змін у судинах, які часто супроводжують онкологію, не дає осідати холестерину і виводить вже наявні його надлишки.

Як потрібно приймати?

Хоча прийом перги при онкології в рази уповільнює ріст пухлини, цей продукт є сильним алергеном і має строгі протипоказання до застосування взагалі, так і до дозуванні і поєднанням з медикаментами, використовуваними під час терапії.

Те, як приймати цей природний БАД, в яких кількостях і з певною циклічністю, має повністю індивідуальний характер і залежить від багатьох факторів.

Можна конкретній людині використовувати цей бджолиний продукт і як саме це робити – вирішує лікар, виходячи з таких даних, як різновид ракової пухлини, ступінь її розвитку, загальний стан організму і наявність інших, не мають онкологічної природи, хвороб і патологій, вік хворого і ряду інших, особистих особливостей.

У народній медицині ж перга відома давно і застосовується вона наступним чином – по одній кавовій ложці або по третині чайної, двічі на день за 30-40 хвилин до їжі. Так слід приймати продукт протягом трьох місяців, після чого зробити місячну перерву і знову повторити курс.

Згідно з народними рецептами, цей продукт вживається і у вигляді загальнотонізуючий і профілактичного засобу, приймати потрібно, не дотримуючись будь-якого графіка, наприклад, щодня пити з пергою чай.

Це цікаво  Медовий масаж для схуднення в домашніх умовах: відгуки

Перга в народних рецептах часто поєднується з маточним молочком, настоями з малинового і смородинового листа, з чорницею і обліпихою. Застосовується вона не тільки в лікуванні і профілактиці різних хвороб, але і в якості омолоджуючого косметичного засобу.

Коли не можна приймати?

Як і мед, або будь-який інший продукт бджільництва, перга має протипоказання до застосування, серед яких алергія займає одну з лідируючих позицій, але не найголовнішу для онкологічних хворих.

При терапії раку корисні властивості перги перекривають потенційні алергічні ризики, і якщо єдиною перешкодою для використання цього продукту як доповнення при лікуванні онкологічних патологій є ймовірність алергії, то лікарі рекомендують прийом перги, у зниженій дозі або ж в поєднанні з антигістамінними препаратами.

Для хворих на рак неприпустимо приймати даний продукт в яких кількостях, якщо в медичній карті присутні:

 • Аутоімунні порушення, стан токсичного зобу або інші захворювання, що характеризуються інтенсивною надмірною виробленням організмом тереоидных гормонів.
 • Вроджені патології в обмінних процесах, хронічно порушений обмін речовин.
 • Різні патології мозку і ряд душевних і нервносоматических захворювань, наприклад, Шизофренія або епілепсія.
 • Хвороба Альцгеймера.

Є й відносні обмеження для використання продуктів бджільництва в цілому при терапії онкології. Наприклад, лікування третьої та четвертої стадії раку передбачає застосування важких комплексних препаратів, процедур і цілого ряду знеболюючих, які часто бувають не сумісні з активними компонентами перги і меду.

Доцільність прийому продукту на таких стадіях розвитку онкологічних клітин і вже при безпосередньому наявності метастаз знаходиться безпосередньо на розсуд лікуючого лікаря, який виходить з типу захворювання і загального стану людини.

Тобто, при раку кісткового мозку, наприклад, немає абсолютно ніяких протипоказань до застосування будь-яких продуктів бджільництва, а якщо у хворого розвинувся до 3-4 ступенів рак шлунка або ж легенів – до вживання перги варто підходити з великою обережністю.

При білокрів’ї цей продукт використовується дуже часто, і медичні статистики відзначають рівень стабільності стану хворих, які застосовують пергу, як засіб допоміжної терапії.

Але його застосування обмежене в разі схильності хворого до утворення внутрішніх кровотеч, наявності поганий в’язкості і низького порогу згортання крові, різні порушення в балансі речовин плазми крові теж можуть стати перепоною для використання перги як БАДа.

Це цікаво  Медова вода з лимоном натщесерце для схуднення: відгуки

Застосування перги необхідно погоджувати з лікарями, відгуки хворих про використання даного продукту суперечливі, серед них є і повністю заперечують наявність будь-якої користі від цього кошти, і захоплені, пишуть мало не про зцілення пергою.

Орієнтуючись на відгуки про продукт, не можна забувати, що перга не підміняє собою основне базове лікування, а її безконтрольний прийом цілком здатний погіршити стан здоров’я.

Відгуки про продукт

«Пергу до прийому рекомендувала лікар призначила курс хіміотерапії, стверджуючи, що вона допоможе знизити втрату червоних кров’яних тілець у крові. Враження про хороше засобі, навіть волосся хоч і порідшали, але остаточно не випали. Колір обличчя залишався нормальним, без зелених відтінків, як у інших. Продовжую приймати пергу тричі на день по чверті чайної ложки, курсом місяць через місяць» – Ангеліна, 49 років, Новосибірськ.

«Природний продукт, в тому числі і перга, хороший у тому випадку, якщо живе хвора людина в селі, їсть натуральні продукти і дихає чистим повітрям. Як може допомогти продукт харчування від чого-небудь, якщо живемо в містах і наші організми напхані хімією і токсинами. Пергу вживала мама, коли лікувалася, зрозуміло, ніяких відмінностей в її самопочутті між часом до початку прийому і після нього – не було, навпаки, скарги на погані відчуття посилилися» – Ганна, 42 роки, Москва.

«Перга – засіб, що допомагає хворим на рак, зупиняючи ріст злоякісних клітин, допоможе і проти ломоти в суглобах, і при пороці передсердь. Продукти бджільництва універсальні, а перга – своєрідний синтез рослинних речовин та біологічних виділень бджіл. Сам лікував рак шлунка, виявлений при медичному огляді тільки нею, дідівськими рецептами. При важкому стані хвороби це б не допомогло, але від малої пухлини через пару років не залишилося і сліду. Застосовував пергу два рази в день чисту, на кінчику ножа і перед сном по чайній ложці перетерту з чорницею і лохиною, кожен день» – Кирило, 54 роки, Кострома.

You May Also Like

Avatar

About the Author: pasichnyk

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *