Свічки з прополісом в гінекології: відгуки

Прополіс – цінний продукт бджільництва, який часто застосовується для лікування не тільки внутрішніх органів. Досить часто свічки з цією речовиною застосовують при лікуванні простатиту, уретриту і геморою. Свічки з прополісом в гінекології використовуються в комплексній терапії при лікуванні недуг піхви, шийки матки і придатків.

Як використовуються вагінальні свічки з прополісом?

Для цього достатньо прийняти душ, сісти навпочіпки і вказівним пальців ввести супозиторій глибоко у піхву.

Свічки з прополісом в гінекології

Зазвичай це робиться на ніч. Речовина має жовтий колір, тому під час лікування бажано використовувати щоденні прокладки, так як на вашому білизна будуть залишатися характерні сліди. Вранці не потрібно спринцюватися, всі поживні речовини повинні повністю вбратися.

Сфера застосування свічок з прополісом:

  • при вагінітах, викликаних умовно-патогенною та патогенною мікрофлорою;
  • при кольпітах;
  • при вульвитах;
  • для лікування ендометриту;
  • при міомі матки;
  • для лікування кандидозу та ерозії шийки матки;
  • при вагінозі.

Варто врахувати, що свічки «Прополіс ДН» застосовуються для лікування дисплазії шийки матки у складі комплексної терапії. Спочатку необхідно видалити уражену ділянку методом лазерної вапоризації або кріодеструкції. Тільки після цього можна застосовувати свічки для загоєння рани і швидкій епітелізації ділянки. Термін застосування ліків становить 10-14 днів. Свічки ставляться один раз в день, зазвичай на ніч.

Свічки з прополісом в гінекології при міомі

Варто розуміти, що міома – це розростання одного з шарів матки, міометрія. Причиною появи пухлини є гормональний збій і виділення великої кількості естрогенів. Тому лікувати захворювання одними супозиторіями неефективно.

Це цікаво  Пилок берези: застосування

Бажано нормалізувати гормональний фон і тільки потім займатися лікуванням міоми. Для нормалізації концентрації естрогену і прогестина в організмі рекомендується протягом 20 днів приймати перорально 20% настоянку прополісу. Досить пити препарат 3 рази на день за 30 хвилин до їжі по 20 крапель. Разом з цим необхідно використовувати гінекологічні свічки щодня перед сном.

Лікування прополісом ерозії шийки матки

Ерозія – запальний процес. Тому для її лікування необхідно, щоб ліки мало антибактеріальний ефект. В складі прополісу містяться природні антибіотики. Крім того, цей продукт бджільництва сприяє епітелізації слизових оболонок. Частинки речовини потрапляють в клітинні мембрани і налагоджують процес їх розподілу. Відгуки свідчать, що при використанні свічок з прополісом можна позбутися від ерозії всього за 1 місяць. При цьому вам не доведеться вдаватися до припікання і кріодеструкції. Це допоможе зберегти однорідність і гладкість шийки матки, що сприятливо позначається на процесі зачаття.

You May Also Like

About the Author: pasichnyk

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *