Унікальні особливості та корисні властивості меду з плюща

Мед з плюща сьогодні дуже популярний, тому необхідно знати його корисні властивості і протипоказання.

З давніх часів відомо, що мед – не просто смачні ласощі, яке подається до чаю і присутній майже на кожному столі, але і відмінний лікарський препарат. З його допомогою можна позбутися від безлічі неприємних захворювань, у тому числі серйозних застуд і запальних процесів. Сьогодні мед є важливим компонентом у багатьох лікарських препаратах, тому його популярність тільки збільшується з кожним роком.

Мед з плюща – вкрай рідкісне явище, так як цвітіння цієї рослини відбувається ближче до вересня, коли бджоли збираються на зимівлю. Тим не менше цей продукт існує, деякі пасічники спеціально випускають комах в даний період, щоб у майбутньому насолодитися унікальним продуктом.

Плющевый мед нічим не поступається своїм побратимам – тут присутня маса вітамінів і мінералів, за допомогою даного продукту лікують застуду та інші неприємні хвороби.

Особливості

Унікальні особливості та корисні властивості меду з плюща

Головними відмітними особливостями продукту, зібраного з плюща, є його дивовижна м’якість – продукт нагадує вершкове масло, при цьому абсолютно не кристалізується, що значно підвищує його смакові якості та термін зберігання.

Медонос сам по собі містить безліч речовин, що благотворно впливають на організм людини, при цьому в складі ласощі його якості збільшуються в кілька разів. Достатньо вживати невелику кількість продукту для зміцнення імунітету, і стан здоров’я почне поліпшуватися в максимально короткі терміни.

Мед з плюща, корисні властивості якого очевидні після першого використання, досить рідкісний – бджолам досить важко зібрати пилок на початку осіннього періоду, так як комахи вже готуються до зимівлі. З іншого боку, в деяких теплих регіонах цей мед – один з найбільш популярних, так як плющ сам по собі вкрай невибагливий і дуже швидко поширюється.

Це цікаво  Що таке бджолиний мед падевий і його користь для організму людини

Готовий продукт відрізняється незвичайним смаком – він досить м’який, але при цьому насичений і багатошаровий. Після першої проби переплутати продукт з будь-яким іншим стає практично неможливо.

Протипоказання

Медичні фахівці стверджують, що, незважаючи на велику кількість позитивних якостей продукту, у нього завжди є протипоказання, які важливо враховувати безпосередньо перед вживанням. У деяких випадках прийом ласощі категорично заборонено, так як може сильно нашкодити здоров’ю і послужити причиною посилення симптомів захворювань.

  • Наявність індивідуальної непереносимості продуктів бджолиного виробництва – головний чинник, за якого багато людей категорично відмовляються вживати мед. Прийом в їжу продукту в цьому випадку може стати причиною анафілактичного шоку, що небезпечно для людського життя.
  • Вагітним жінкам і годуючим мамам також не рекомендується вживати солодощі зважаючи на ймовірність розвитку алергічних реакцій у мами і малюка.
  • Люди з хронічними захворюваннями печінки, нирок і серця обов’язково повинні проходити медичне обстеження перед вживанням меду.

Правильний і відповідальний підхід до вживання бджолиного продукту виробництва дозволить насолоджуватися не тільки смаком, але і користю меду без загрози для здоров’я.

Відгуки

«Раніше я ніяк не сприймав мед, поки не спробував продукт з плюща. Смак його сильно відрізняється від звичайного виду меду, тому мені було цікаво спробувати щось незвичайне. Можу сказати з упевненістю, що продукт легко справляється з простудними захворюваннями – хворіти навіть у самий неприємний період року я став набагато менше. Єдиний недолік, який я розгледів – таке ласощі досить важко знайти» – Євген, 25 років.

«Мед завжди був для мене джерелом вітамінів і корисних елементів, і перевага завжди віддавалася меду з плюща. Звичайно, продукт досить рідкісний, але його смакові якості дивують і мене, і всіх моїх оточуючих. Більше того, така баночка зберігається досить довго» – Ганна, 33 роки.

«Я мама зі стажем, і своїм діткам обов’язково даю по ложечці меду кожен день. На щастя, алергія обійшла нас стороною. Перевагу останні пару років віддаю меду з плюща – дітки стверджують, що він найсмачніший, а я бачу, як вони уникають застуд» – Олена, 40 років.

You May Also Like

About the Author: pasichnyk

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *