Забрус і перга для зубів

Продукти бджільництва застосовують для лікування багатьох захворювань, їх можна придбати на ринку, де продають мед.

Забрус і перга в стоматології

Забрус являє собою кришечки сот, які складаються з бджолиного воску, пилку і меду. Завдяки такому складу забрус і перга для зубів відмінно справляються з болем і очищенням емалі.

Застосування забрусу:

  • лікування гінгівітів;
  • усунення пухлин і абсцесів;
  • лікування стоматиту.

Саме тому, якщо у вас росте зуб мудрості і ви відчуваєте сильну ниючий біль, необхідно кілька разів на день жувати ці продукти бджільництва. Ковтати їх не потрібно, після 2-3 хвилин жування варто виплюнути. При стоматиті рекомендовано застосування кришечок сот для приготування лікувальних полоскань. Розчиніть чайну ложку засобу в склянці теплої води і полощіть розчином слизову оболонку рота. Тверді включення в розчині необхідно жувати.

Забрус має в’язку текстуру, тому його необхідно жувати, як жуйку. Завдяки своїй липкості речовина поглинає весь наліт і частинки їжі, що застрягли між зубами. Завдяки цьому вдасться м’яко очистити емаль без використання зубної пасти та щітки. Після процедури потрібно прополоскати рот, щоб видалити залишки глюкози, які можуть спровокувати зростання бактерій.

Забрус лікує зуби завдяки мікроелементам в його складі. Вітаміни А, С і Е, а також фолієва кислота і флавоноїди надають заспокійливу дію на ясна, що сприяє загоєнню ран і тріщин.

Забрус містить багато мікроелементів, які сприяють загоєнню ран

Тому якщо ви часто страждаєте стоматитами, увімкніть продукти бджільництва в свою аптечку і використовувати їх не тільки в період загострення, але і під час ремісії.

Як використовувати забрус і пергу?

Для цього необхідно приготувати кульки. Візьміть 100 г забрусу і в два рази менше перги. Ретельно перемішайте суміш. Повинна вийти густа клейка маса. Скачайте з медового тіста кульки і покладіть їх у холодильник. Ці грудочки необхідно жувати 3 рази в день. Завдяки цим природним засобам зуби стануть здоровими, і ви надовго забудете про проблеми з яснами.

Це цікаво  Що таке бджолине маточне молочко і якими цілющими властивостями вона володіє?

You May Also Like

About the Author: pasichnyk

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *