Журавлинний мед: корисні властивості

Всі види продуктів бджолиного виробництва мають досить цілющими властивостями. Кожен сорт лікує свої хвороби і наповнює людський організм корисними вітамінами, підтримує баланс мінералів. Одним з дуже рідкісних, але вкрай корисних сортів є журавлинний мед.

Журавлинний мед

Цінність продукту і його видобуток

Його цінність не лише в унікальних цілющих властивостях, але і в способі видобутку. Всім відомо, що журавлина росте в болотистій місцевості, яка часто важкодоступна для людини. Саме в період цвітіння рослини (травень — червень) бджоли збирають нектар з журавлини. Росте журавлина в основному в холодному або помірному кліматі. Її можна знайти в Росії, Білорусії та Північній Америці.

Американське рослина виглядає по-іншому. Ягоди значно більше. Саме в США і займаються вирощуванням журавлини і збором меду журавлинного. Журавлинний мед, зібраний в США, досить популярний серед покупців, але не такий цінний, як мед, зібраний на просторах рідної країни. Вітчизняний продукт має червонуватий колір.

Його аромат і смак ніжніший, ніж у інших звичних сортів. Корисні властивості такого сорту знайомі багатьом. Він містить величезну кількість вітамінів, різних кислот органічного походження та інших мікроелементів.

Що можна лікувати продуктом бджільництва з квіток журавлини

Простудні захворювання пройдуть швидше, якщо вживати мед разом з розведеним соком брусниці. На дві третини склянки соку йде одна ложка журавлинного продукту. Такий напій необхідно вживати перед кожним прийомом їжі. З допомогою корисних властивостей продукту бджільництва можна лікувати:

  1. Захворювання нирок (гломерулонефрит або гостре хронічне запалення);
  2. Запалення сечового міхура.

Також медовий продукт з журавлини часто використовують в якості природного сечогінного засобу, але не варто ним зловживати. Напої з цього сорту дуже часто дають дітям для зміцнення імунітету та профілактики гострих респіраторних інфекцій. В якості приємного напою для дітей батьки можуть готувати журавлинний морс з додаванням ложки журавлинного меду. Такий морс краще вживати холодним.

Це цікаво  Аккураевый мед: корисні властивості і фото

You May Also Like

About the Author: pasichnyk

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *