Eğlenceli dakikaların yaşanmasına vesile olacak türden birliktelik yaşayacağımız anlarda seninle olmak isterim. Bu sizlerden istediğim ve arzu ettiğim şey için ise saatlik görüşmeler ya da gecelik olan görüşmeler gerçek anlamda çok kısadır benim gözümde. Ve artık tamamen bu gecelik ya da saatlik olan görüşmelerimi silmiş bulunuyorum hizmet listemden. Bazen dileyenler oluyor yine benimle birlikte Ayaş escort gecelerimde yer almayı ancak artık bunun modası geçti ve benim adıma da devri kapandı haberiniz olsun diyorum. Bu konu hakkında da bir daha teklif almak ya da arama almak istemiyorum sizlerden. Çünkü hala arada şansını denemek isteyenler çıkabiliyor. Onlara direkt olarak buradan peşin bir cevap vermiş olmak isterim.
Günlük olarak hizmetlerim içerisinde sadece seks yapmadığımız için ve birbirimizi de yakından tanımaya fırsat bulduğumuz için sanırım tercih ediyorum. Çünkü seninle sohbetimiz içerisinde yer alabiliyoruz ve daha da ötesi oturup bir arada bir şeyler yapabiliyoruz. Yanında yine senin o harika kadınsı vücudum ile birlikte yer alıyorum tabii ki de merak etme. Ya da bana biçilmiş olan o rolünü de harika bir şekilde oynuyorum yine. Attığım her adım itibari ile bana bakacak olanlar, seninle beni yakıştırmaya yer bulacaklardır resmen Yanına yakışacak türden güzellikteki ve kadınsı rolündeki bu hatun ile ilerleyeceğin seksi dakikalarda var mısın bir olmaya, yaşamaya?

23 yaşında genç ve ateşli bedeni ile yer alacak olan bir kadınımdır ben. Gün içerisinde birlikte vakit geçirirken de, aynı zamanda dinamik olacak türden enerjilerimi göreceksindir sana karşı. Gülüşümde saklıdır bu etkiler bazen bazen ise yatağın içerisindeki maceraların ta kendisinde. Her iki türlü de zaten benimle birlikte olmanın sana kazandıracağı güzel etkileri göreceksindir benden. Ancak seninle bu geceleri yaşamak isteyen bir hatunu olarak, 56 kilo olan seksi vücuduma davet buyuruyorum tamamen. El ele ve adeta kol kola geçireceğimiz o kadar güzel dakikalardan sonra ben birazcık müsaadeni isteyerek ayrılacağım yanından. Birazcık hazırlanmam gerekebilir sana özel olarak. Çünkü özel bir gecenin kapısını çalacağız da ondan.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir